fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У січні до нас приєдналось 5 компаній!

29/ 01/ 2021
  Вітаємо нові компанії в Асоціації! Всі компанії Європейської Бізнес Асоціації можна переглянути у директорії.     Будівельні та допоміжні матеріали, Будівництво, Дистрибютор, Оптова торгівля Більш ніж 260 років ми працюємо в будівельній індустрії, і сьогодні MEESENBURG GROUP є провідним спеціалізованим В2В партнером для виробників вікон та дверей, будівельних та монтажних організацій. Консалтинг Компанія об’єднала фахівців інвестиційного бізнесу, які з 2005 року працювали на відповідних ринках під різними брендами, зокрема, команду Алтіус Капітал та Атлас Едвайзерс. Об’єднана команда загалом має в своєму активі не менше сотні закритих угод злиття та поглинання в секторах агро, телекомунікацій, металургії, рітейлу, інші на загальну суму понад $5 млрд. Косметика, Франція Інтерфіл є частиною Фарева Груп, що працює по всьому світу. Інтерфіл являється виробником по контракту косметики та засобів побутового вжитку. Дистрибютор, Оптова торгівля ERC (Enhanced Resource Company) – професійний дистрибутор міжнародного рівня. Міжнародний холдинг ERC зареєстровано в Австрії. Офіси холдингу та дистрибуторська діяльність компаній ERC, підпорядкованих холдингу, є в багатьох країнах світу. В Україні ERC - відомий дистрибутор з 1995 року. Юридичні послуги, Консалтинг MORIS – Адвокатське об’єднання, яке пропонує всебічну юридичну підтримку для всіх основних секторів ринку. MORIS займається врегулюванням різних правових проблем як для міжнародних корпорацій, так і для українських компаній. Ми надаємо широкий спектр юридичних послуг.

Вітаємо нові компанії в Асоціації! Всі компанії Європейської Бізнес Асоціації можна переглянути у директорії.

   

Будівельні та допоміжні матеріали, Будівництво, Дистриб’ютор, Оптова торгівля

Більш ніж 260 років ми працюємо в будівельній індустрії, і сьогодні MEESENBURG GROUP є провідним спеціалізованим В2В партнером для виробників вікон та дверей, будівельних та монтажних організацій.

Консалтинг

Компанія об’єднала фахівців інвестиційного бізнесу, які з 2005 року працювали на відповідних ринках під різними брендами, зокрема, команду Алтіус Капітал та Атлас Едвайзерс. Об’єднана команда загалом має в своєму активі не менше сотні закритих угод злиття та поглинання в секторах агро, телекомунікацій, металургії, рітейлу, інші на загальну суму понад $5 млрд.

Косметика, Франція

Інтерфіл є частиною Фарева Груп, що працює по всьому світу.

Інтерфіл являється виробником по контракту косметики та засобів побутового вжитку.

Дистриб’ютор, Оптова торгівля

ERC (Enhanced Resource Company) – професійний дистрибутор міжнародного рівня. Міжнародний холдинг ERC зареєстровано в Австрії. Офіси холдингу та дистрибуторська діяльність компаній ERC, підпорядкованих холдингу, є в багатьох країнах світу. В Україні ERC – відомий дистрибутор з 1995 року.

Юридичні послуги, Консалтинг

MORIS – Адвокатське об’єднання, яке пропонує всебічну юридичну підтримку для всіх основних секторів ринку. MORIS займається врегулюванням різних правових проблем як для міжнародних корпорацій, так і для українських компаній. Ми надаємо широкий спектр юридичних послуг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: