fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АЛТІУС КАПІТАЛ

Компанія об’єднала фахівців інвестиційного бізнесу, які з 2005 року працювали на відповідних ринках під різними брендами, зокрема, команду Алтіус Капітал та Атлас Едвайзерс. Об’єднана команда загалом має в своєму активі не менше сотні закритих угод злиття та поглинання в секторах агро, телекомунікацій, металургії, рітейлу, інші на загальну суму понад $5 млрд.

Основними клієнтами компанії виступають міжнародні та українські бізнес-групи, а також фонди прямих інвестицій. Компанія надає професійні послуги у сфері інвестиційного банкінгу, у першу чергу супровід угод злиття і поглинання (M&A), залучення боргового і акціонерного капіталу, реструктуризацій кредитного портфелю.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: