fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У Львові хімічна лабораторія ТОВ «Компанії «Центр ЛТД» безкоштовно допомагає малому, середньому бізнесу та громаді міста у боротьбі з COVID-19

16/ 04/ 2020
    Суть проблеми, яка постала перед суспільством на теперішній стадії його розвитку, полягає в тому, що люди не встигають адаптуватися до тих змін, які самі вносять у цей світ. У взаємозв’язку людини з навколишнім середовищем тепер допомога знадобилась саме людині, її порятунок залежить насамперед від самодисципліни, взаємоповаги  та взаємодопомоги. Саме через взаємодопомогу фахівці компанії «Центр ЛТД» лабораторно готують і передають підприємствам та благодійним фондам дезінфікуючі препарати. Зокрема, через Благодійний фонд «Здійснити мрію» антисептики надаються для потреб підприємств, багатодітних сімей, волонтерів, які роздають допомогу одиноким городянам. Як зазначив директор Компанії Олег Бота, в складній ситуації людям потрібно мобілізуватись і робити кожному те, що вміє найкраще на користь суспільству. «Коли в Україні було оголошено карантин у зв’язку із поширенням коронавірусу, в суспільстві виникла особлива потреба в засобах захисту. Відповідно, ми прийняли рішення, що не стоятимемо осторонь та розпочинаємо на базі нашої лабораторії виготовлення антисептиків», – зазначив очільник компанії. В звичний час компанія теж долучається до різних благодійних проектів, але зараз час особливий і потрібно розуміти, наскільки важливою є соціальна відповідальність бізнесу. Маємо надію, що нашу ініціативу підтримають й інші лабораторії та не залишаться осторонь від  проблеми боротьби з COVID-19. Своєю чергою, із листом до директора ТОВ «Компанія «Центр ЛТД» Олега Боти звернулися представники структурного підрозділу Львівської міської ради. Зокрема, у зверненні за підписом директорки Соціальних служб Львова зазначено, що такі антисептики вони передадуть для малозабезпечених сімей, а також для волонтерів, які щоденно передають допомогу для одиноких людей у місті Львові. Зазначимо, що дезінфікуючі засоби виготовлені за всіма визначеними стандартами. Зокрема, склад антисептика є таким: вміст етилового спирту – 78-80% об.,  вміст гліцерину – 1,45% об. та вміст пероксиду водню становить 0, 125% об. Принагідно зазначимо, що Компанія «Центр ЛТД» – це відома компанія, яка  працює у сфері захисту навколишнього середовища, охорони праці, лабораторних досліджень.
01/

 

Суть проблеми, яка постала перед суспільством на теперішній стадії його розвитку, полягає в тому, що люди не встигають адаптуватися до тих змін, які самі вносять у цей світ. У взаємозв’язку людини з навколишнім середовищем тепер допомога знадобилась саме людині, її порятунок залежить насамперед від самодисципліни, взаємоповаги  та взаємодопомоги.

Саме через взаємодопомогу фахівці компанії «Центр ЛТД» лабораторно готують і передають підприємствам та благодійним фондам дезінфікуючі препарати. Зокрема, через Благодійний фонд «Здійснити мрію» антисептики надаються для потреб підприємств, багатодітних сімей, волонтерів, які роздають допомогу одиноким городянам.

Як зазначив директор Компанії Олег Бота, в складній ситуації людям потрібно мобілізуватись і робити кожному те, що вміє найкраще на користь суспільству. «Коли в Україні було оголошено карантин у зв’язку із поширенням коронавірусу, в суспільстві виникла особлива потреба в засобах захисту. Відповідно, ми прийняли рішення, що не стоятимемо осторонь та розпочинаємо на базі нашої лабораторії виготовлення антисептиків», – зазначив очільник компанії.

В звичний час компанія теж долучається до різних благодійних проектів, але зараз час особливий і потрібно розуміти, наскільки важливою є соціальна відповідальність бізнесу. Маємо надію, що нашу ініціативу підтримають й інші лабораторії та не залишаться осторонь від  проблеми боротьби з COVID-19.

Своєю чергою, із листом до директора ТОВ «Компанія «Центр ЛТД» Олега Боти звернулися представники структурного підрозділу Львівської міської ради. Зокрема, у зверненні за підписом директорки Соціальних служб Львова зазначено, що такі антисептики вони передадуть для малозабезпечених сімей, а також для волонтерів, які щоденно передають допомогу для одиноких людей у місті Львові.

Зазначимо, що дезінфікуючі засоби виготовлені за всіма визначеними стандартами. Зокрема, склад антисептика є таким: вміст етилового спирту – 78-80% об.,  вміст гліцерину – 1,45% об. та вміст пероксиду водню становить 0, 125% об.

Принагідно зазначимо, що Компанія «Центр ЛТД» – це відома компанія, яка  працює у сфері захисту навколишнього середовища, охорони праці, лабораторних досліджень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: