fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Центр Лтд

ТОВ «Компанія «Центр Лтд» – проектний та консультаційний центр, що надає висококваліфіковані послуги з підготовки проектів та супроводу експлуатаційної діяльності підприємства, а саме: підготовки документації з містобудування, будівельного проектування, екології, охорони праці та сертифікації.

Компанія надає консалтингові послуги у сфері:

  • містобудування (розробка детального плану території, плану зонування та генерального плану населеного пункту, звіту стратегічної екологічної оцінки СЕО);
  • проектування та екологія (проектування будівництва об’єктів, інженерної інфраструктури розробка звіту оцінки впливу на довкілля (ОВД) та після проектний моніторинг;
  • лабораторні дослідження повітря, води, ґрунту;
  • дозволи на викиди та спеціальне водокористування;
  • операційні документи у сфері екології;
  • правовий супровід проходження перевірок;
  • охорони праці (дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устатковання; атестація робочих місць, експертиза, огляд та діагностика обладнання підвищеної небезпеки, введення в експлуатацію технологічних транспортних засобів, підготовка висновків щодо відповідності обладнання українському законодавству у сфері охорони праці, розробка паспортів на обладнання тощо);
  • оцінки відповідності та сертифікації (оцінка відповідності технічним регламентам, складання декларації про відповідність, сертифікація “СЕ”).

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: