fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У День захисту дітей ConcordBank провів екскурсію для дітей співробітників

06/ 06/ 2023
    Цикл освітніх заходів для молоді в банку «КОНКОРД» тривав 1 та 2 червня. На честь міжнародного Дня захисту дітей керівництво фінансової установи запросило на екскурсію синів і доньок своїх співробітників.  У межах просвітницького проєкту Національного банку України «Фінансова оборона. Професія банкір» член Наглядової ради ConcordBank, амбасадор спільних з НБУ просвітницьких програм Валентин Міняйло розповів підліткам про історію українських грошей, які використовували в різні віки. Так, ще в X–XI століттях на українських землях з’явились златники та срібляники – перші давньоруські монети Володимира Великого. В XI–XIV століттях в обігу в Київській Русі перебували срібні злитки – гривні. З цікавістю діти розглядали ескізи банкнот української гривні різних поколінь. А потім роздивлялись колекційні монети, які НБУ випустив на честь Збройних Сил України. «А в нас вдома 3 таких банкноти в рамці на стіні висять. Мама одразу 3 купюри купила, як їх випустили», – розповіла дівчинка, коли побачила пам’ятну 20-гривневу банкноту на честь ЗСУ. Уже стало традицією, що наприкінці кожної екскурсії хлопці та дівчата разом з ковалем виготовляють памятні монети, загадуючи перед цим бажання. А перед цим коваль розповідає про вікові традиції своєї професії, про метали, з яких чеканять монети, і пов’язані з цим міфи та легенди. Після екскурсії діти захоплено розповідали, що їм було дуже цікаво дізнатись, де і як працюють їхні батьки, а також власноруч відчеканити собі монетку-талісман. А щодо бажання, яке діти та підлітки загадували перед чеканкою, то можна здогадатися, що більш за все вони зараз чекають на нашу Перемогу.
01/

 

Цикл освітніх заходів для молоді в банку «КОНКОРД» тривав 1 та 2 червня. На честь міжнародного Дня захисту дітей керівництво фінансової установи запросило на екскурсію синів і доньок своїх співробітників. 

У межах просвітницького проєкту Національного банку України «Фінансова оборона. Професія банкір» член Наглядової ради ConcordBank, амбасадор спільних з НБУ просвітницьких програм Валентин Міняйло розповів підліткам про історію українських грошей, які використовували в різні віки.

Так, ще в X–XI століттях на українських землях з’явились златники та срібляники – перші давньоруські монети Володимира Великого. В XI–XIV століттях в обігу в Київській Русі перебували срібні злитки – гривні.

З цікавістю діти розглядали ескізи банкнот української гривні різних поколінь. А потім роздивлялись колекційні монети, які НБУ випустив на честь Збройних Сил України.

«А в нас вдома 3 таких банкноти в рамці на стіні висять. Мама одразу 3 купюри купила, як їх випустили», – розповіла дівчинка, коли побачила пам’ятну 20-гривневу банкноту на честь ЗСУ.

Уже стало традицією, що наприкінці кожної екскурсії хлопці та дівчата разом з ковалем виготовляють пам’ятні монети, загадуючи перед цим бажання. А перед цим коваль розповідає про вікові традиції своєї професії, про метали, з яких чеканять монети, і пов’язані з цим міфи та легенди.

Після екскурсії діти захоплено розповідали, що їм було дуже цікаво дізнатись, де і як працюють їхні батьки, а також власноруч відчеканити собі монетку-талісман. А щодо бажання, яке діти та підлітки загадували перед чеканкою, то можна здогадатися, що більш за все вони зараз чекають на нашу Перемогу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: