fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У червні до нас приєднались 3 компанії!

05/ 07/ 2021
  Вітаємо нові компанії в Асоціації! Всі компанії Європейської Бізнес Асоціації можна переглянути у директорії.     ІТ та телекомунікації В останні роки ми стали провідним партнером по аутсорсингу для декількох компаній зі списку Fortune 500 і GAFAM. За роки нашої діяльності ми змогли вирости з стартапу з базовим рівнем процесів в компанію з процесами контролю якості, відстеження продуктивності та іншого на рівні галузевих стандартів. Ми стали незамінними партнерами для найрізноманітніших компаній і змогли досягти цього вдалося завдяки цілеспрямованості та виключної талановитості людей в кожній нашій команді. FMCG, Табачна індустрія, Дистрибютор, Оптова торгівля, Табачна індустрія Компанія здійснює діяльність з імпорту та продажу різних видів тютюнових виробів преміального сегменту а також альтернативних категорій продукції з ЄС, США та інших країн. ІТ та телекомунікації UCloud - перший український хмарний провайдер, що надає cloud-сервіси бізнесу вже 10 років. UCloud сьогодні - це сучасний хмарний оператор, обладнання якого розміщено як в Україні (ЦОД BeMobile, Київ, Україна), так і за кордоном (ЦОД Atman, Варшава, Польща та Newtelco, Франкфурт, Німеччина). UCLOUD надає послуги: приватної або гібридної хмари, віртуального ЦОД, резервного ЦОД, 1С в хмарі, Office 365, оренда ПО Microsoft, ExpressRoute в хмару Microsoft Azure, прямі канали зв’язку.  

Вітаємо нові компанії в Асоціації! Всі компанії Європейської Бізнес Асоціації можна переглянути у директорії.

   

ІТ та телекомунікації

В останні роки ми стали провідним партнером по аутсорсингу для декількох компаній зі списку Fortune 500 і GAFAM. За роки нашої діяльності ми змогли вирости з стартапу з базовим рівнем процесів в компанію з процесами контролю якості, відстеження продуктивності та іншого на рівні галузевих стандартів. Ми стали незамінними партнерами для найрізноманітніших компаній і змогли досягти цього вдалося завдяки цілеспрямованості та виключної талановитості людей в кожній нашій команді.

FMCG, Табачна індустрія, Дистриб’ютор, Оптова торгівля, Табачна індустрія

Компанія здійснює діяльність з імпорту та продажу різних видів тютюнових виробів преміального сегменту а також альтернативних категорій продукції з ЄС, США та інших країн.

ІТ та телекомунікації

UCloud – перший український хмарний провайдер, що надає cloud-сервіси бізнесу вже 10 років. UCloud сьогодні – це сучасний хмарний оператор, обладнання якого розміщено як в Україні (ЦОД BeMobile, Київ, Україна), так і за кордоном (ЦОД Atman, Варшава, Польща та Newtelco, Франкфурт, Німеччина). UCLOUD надає послуги: приватної або гібридної хмари, віртуального ЦОД, резервного ЦОД, 1С в хмарі, Office 365, оренда ПО Microsoft, ExpressRoute в хмару Microsoft Azure, прямі канали зв’язку.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: