fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Mindy Support

З 2013 року Mindy Support виросла зі стартапу, що складався з кількох людей, в одного з найбільших постачальників послуг аутсорсингу бізнес-процесів в Україні й провідну компанію по анотації даних у Східній Європі. Сьогодні наша команда налічує понад 2000 людей в шести містах Україні, офісі на Кіпрі, а також у багатьох віддалених офісах по всьому світу, де ми реалізуємо наші BPO проекти й проекти анотації даних.

Наші процеси сертифіковані в рамках ISO 20001 та 9001, компанія акредитована за стандартами SOC2. Такий неймовірний прогрес можна частково пояснити наростальним попитом на послуги бек-офісу, підтримки клієнтів та послуги анотації даних, але також і невтомною роботою кожної людини в нашій команди й досвідом, який ми змогли накопичити за минулі роки.

Наші успіхи принесли нам співпрацю з деякими з провідних світових брендів, від стартапів і малих і середніх підприємств до компаній зі списку Fortune 500 і GAFAM.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: