fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У Бердичеві відкрився перший магазин COMFY

10/ 06/ 2024
  Перші дні літа з нових магазинів: найбільший в Україні ритейлер побутової техніки та електроніки COMFY продовжує масштабувати бізнес. У рамках продовження стратегії експансії ритейлер відкрив новий магазин у Бердичеві, що на Житомирщині. Це перший магазин COMFY у 70-тисячному місті. Його загальна площа — 725 кв. м. Традиційно в магазині представлений широкий асортимент товарів, а також демо-зони різних категорій домашніх гаджетів та аксесуарів. Також у магазині розташована сучасна бренд-зона техніки Samsung. У новому магазині, як і по всій мережі СОMFY, реалізована сучасна концепція зони видачі онлайн-замовлень. Робота побудована за принципом fast track. Це означає, що завдяки ефективній організації бізнес-процесів покупець отримує замовлення в середньому за дві хвилини. На честь відкриття з 7 червня по 9 червня 2024 року команда СОMFY підготувала для всіх клієнтів магазину приємні знижки, ексклюзивні пропозиції та офлайн-активності. Новий магазин COMFY розташований у самому центрі Бердичева, поблизу головної площі міста, у ТЦ “Оноре де Бальзак”. Нагадаємо, що станом на сьогодні мережа COMFY налічує 103 магазини. Від початку 2024 року компанія відкрила оновлений флагманський магазин у столичному ТРЦ Ocean Plaza та відновила роботу магазину в ТРЦ “Apollo” у Дніпрі, який зазнав руйнувань в результаті прямого ракетного удару в грудні минулого року.

Перші дні літа з нових магазинів: найбільший в Україні ритейлер побутової техніки та електроніки COMFY продовжує масштабувати бізнес. У рамках продовження стратегії експансії ритейлер відкрив новий магазин у Бердичеві, що на Житомирщині.

Це перший магазин COMFY у 70-тисячному місті. Його загальна площа — 725 кв. м. Традиційно в магазині представлений широкий асортимент товарів, а також демо-зони різних категорій домашніх гаджетів та аксесуарів. Також у магазині розташована сучасна бренд-зона техніки Samsung.

У новому магазині, як і по всій мережі СОMFY, реалізована сучасна концепція зони видачі онлайн-замовлень. Робота побудована за принципом fast track. Це означає, що завдяки ефективній організації бізнес-процесів покупець отримує замовлення в середньому за дві хвилини.

На честь відкриття з 7 червня по 9 червня 2024 року команда СОMFY підготувала для всіх клієнтів магазину приємні знижки, ексклюзивні пропозиції та офлайн-активності.

Новий магазин COMFY розташований у самому центрі Бердичева, поблизу головної площі міста, у ТЦ “Оноре де Бальзак”.

Нагадаємо, що станом на сьогодні мережа COMFY налічує 103 магазини. Від початку 2024 року компанія відкрила оновлений флагманський магазин у столичному ТРЦ Ocean Plaza та відновила роботу магазину в ТРЦ “Apollo” у Дніпрі, який зазнав руйнувань в результаті прямого ракетного удару в грудні минулого року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: