fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

COMFY

COMFY (ТОВ “Комфі Трейд”) – провідна українська компанія у сфері електронної комерції та роздрібної торгівлі побутовою технікою та електронікою. COMFY є однією з найтехнологічніших компаній України та першим спеціалізованим ритейлером країни, який запровадив омніканальну бізнес-модель. Ця бізнес-модель поєднує мережу з 102 магазинів сучасного формату, сильну логістику з власною службою доставки COMFY Delivery та багаторічну E-Commerce-експертизу команди.
Сьогодні компанія розвиває цифрову екосистему діджитал-комунікацій 360⁰, до якої окрім інтернет-магазину Comfy.ua входять також мобільні додатки для покупців та продавців, найкраща програма лояльності в сегменті та широкий набір каналів комунікації з покупцями – від персоніфікованих чат-ботів до унікального блогу компанії та соціальних медіа з найбільшим охопленням серед конкурентів. Все це дозволяє команді COMFY впевнено утримувати лідерські позиції щодо обсягів продажу та ефективності в галузі, а також входити до Топ-5 онлайн-гравців країни.
Компанія незмінно входить до кола найбільших приватних компаній та найбільших платників податків, найкращих роботодавців та найкращих спеціалізованих рітейлерів України.
Цифри та факти:
– #1 Найбільша частка ринку серед конкурентів
– 10+ млн клієнтів
– 102 магазини
– Топ-5 онлайн-гравців України
– 92% всієї online-аудиторії України відвідали Comfy.ua
– Топ-50 найдорожчих брендів України 2021
– Топ-100 великих платників податків України
– #1 Ритейлер та e-commerce-ритейлер в Україні 2018-2023 від RAU Awards.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: