fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У 2023 Univest активно фінансово підтримував Фундацію Дім Рональда МакДональда

08/ 01/ 2024
    Впродовж 2023 Univest активно підтримував фінансово  Фундація Дім Рональда МакДональда: ми передавали власну продукцію та кошти на оплату речей, продуктів, оренди та послуг Сімейних кімнат при дитячих лікарнях в кількох містах України. В переддень Різдва та новорічних свят нам особливо було приємно отримати вітання, власноруч зроблене дітками для нас в знак подяки та щирої довіри. До того ж, кожен може придбати набір яскравих святкових благодійних наліпок в McDonalds. Так, це не просто наліпки: вони допоможуть побудувати Дім Рональда МакДональда для сімей з важкохворими дітками, щоб вони могли бути разом у найбільшій дитячій лікарні України, поки дитинка лікується. Адже в такі важкі часи найважливіше – рідні поруч. Дякуємо  Фундації за вітання та довіру! До зустрічі та продовження співпраці в 2024!
01/

 

Впродовж 2023 Univest активно підтримував фінансово  Фундація Дім Рональда МакДональда: ми передавали власну продукцію та кошти на оплату речей, продуктів, оренди та послуг Сімейних кімнат при дитячих лікарнях в кількох містах України.

В переддень Різдва та новорічних свят нам особливо було приємно отримати вітання, власноруч зроблене дітками для нас в знак подяки та щирої довіри.

До того ж, кожен може придбати набір яскравих святкових благодійних наліпок в McDonald’s. Так, це не просто наліпки: вони допоможуть побудувати Дім Рональда МакДональда для сімей з важкохворими дітками, щоб вони могли бути разом у найбільшій дитячій лікарні України, поки дитинка лікується. Адже в такі важкі часи найважливіше – рідні поруч.

Дякуємо  Фундації за вітання та довіру! До зустрічі та продовження співпраці в 2024!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: