fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У 2018 році Nexia DK вчергове безкоштовно навчатиме студентів!

25/ 01/ 2018
  Уже четвертий рік поспіль фахівці Групи компаній Nexia DK. Auditors & Consultants проводитимуть безкоштовне двотижневе навчання для студентів, які бажають покращити свої знання у сфері економіки, обліку, фінансової звітності та аудиту. Навчання пройде у Львові та Києві весною (квітень-травень) та восени (вересень-жовтень). Навчання орієнтоване на українську молодь, яка прагне здобути спеціальність бухгалтера, фінансиста чи має бажання побудувати кар’єру у сфері аудиту. Партнери та провідні спеціалісти Nexia DK протягом двох тижнів ділитимуться досвідом та навчатимуть слухачів за програмами модулів F1 (Роль бухгалтера у бізнес-середовищі), F2 (Управлінський облік), F3 (Фінансовий облік) міжнародної кваліфікації ACCA. «Група компаній Nexia DK. Auditors & Consultants має статус акредитованого роботодавця ACCA. Цей статус є свідченням того, що запроваджені нами системи навчання і розвитку персоналу відповідають кращій міжнародній практиці, – зазначив Микола Романюк, партнер з аудиту Nexia DK. – Крім того, у львівському офісі Nexia DK створено перший та поки що єдиний центр комп’ютерного екзаменування АССА в західному регіоні України. Комп’ютерне екзаменування не тільки забезпечує високий рівень комфорту для студентів та проведення об’єктивних іспитів, але й надає більшу гнучкість у виборі часу і місця складання іспитів». Інформацію про точні дати і місця проведення курсів у 2018 році згодом буде розміщено на сайті Nexia DK та на Facebook-сторінці. Зазначимо, АССА – це одна з найбільших та найпрестижніших міжнародних організацій бухгалтерів та фінансистів, що об’єднує 480 000 студентів та 188 000 членів в 178 країнах світу.

Уже четвертий рік поспіль фахівці Групи компаній Nexia DK. Auditors & Consultants проводитимуть безкоштовне двотижневе навчання для студентів, які бажають покращити свої знання у сфері економіки, обліку, фінансової звітності та аудиту. Навчання пройде у Львові та Києві весною (квітень-травень) та восени (вересень-жовтень).

Навчання орієнтоване на українську молодь, яка прагне здобути спеціальність бухгалтера, фінансиста чи має бажання побудувати кар’єру у сфері аудиту. Партнери та провідні спеціалісти Nexia DK протягом двох тижнів ділитимуться досвідом та навчатимуть слухачів за програмами модулів F1 (Роль бухгалтера у бізнес-середовищі), F2 (Управлінський облік), F3 (Фінансовий облік) міжнародної кваліфікації ACCA.

«Група компаній Nexia DK. Auditors & Consultants має статус акредитованого роботодавця ACCA. Цей статус є свідченням того, що запроваджені нами системи навчання і розвитку персоналу відповідають кращій міжнародній практиці, – зазначив Микола Романюк, партнер з аудиту Nexia DK. – Крім того, у львівському офісі Nexia DK створено перший та поки що єдиний центр комп’ютерного екзаменування АССА в західному регіоні України. Комп’ютерне екзаменування не тільки забезпечує високий рівень комфорту для студентів та проведення об’єктивних іспитів, але й надає більшу гнучкість у виборі часу і місця складання іспитів».

Інформацію про точні дати і місця проведення курсів у 2018 році згодом буде розміщено на сайті Nexia DK та на Facebook-сторінці.

Зазначимо, АССА – це одна з найбільших та найпрестижніших міжнародних організацій бухгалтерів та фінансистів, що об’єднує 480 000 студентів та 188 000 членів в 178 країнах світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: