fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Типова ілюстративна звітність згідно з МСФЗ 2021 українською мовою

03/ 12/ 2021
  BDO публікує ілюстративну фінансову звітність українською мовою за рік, що закінчився 31 грудня 2021 року, підготовлену відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (IFRS). У той час як 2021 року в багатьох юрисдикціях поліпшились економічні перспективи, багато юрисдикцій і галузей як і раніше перебувають під суттєвим впливом наслідків COVID-19. Це і збої в ланцюжку поставок, і зміни попиту на товари і послуги, а також невизначеність щодо майбутніх урядових обмежень на ведення бізнесу. У травні 2020 року Рада з МСФЗ внесла поправки до МСФЗ 16 «Оренда», які змінюють вимоги цього стандарту щодо модифікації оренди. Згодом, у березні 2021 року, Рада з МСФЗ внесла додаткові поправки до МСФЗ 16, згідно з якими продовжено період практичного прийому, передбаченого поправкою, внесеною в травні 2020 року. Решта вимог МСФЗ не змінилися внаслідок впливу COVID-19. Ця ілюстративна фінансова звітність розкриває зміни у вимогах МСФЗ; однак вона не була підготовлена для відображення загальних наслідків COVID-19 (наприклад, щодо державних субсидій, знецінення тощо). BDO опублікувала додатковий матеріал Додаткові розкриття МСФЗ — Додаток «COVID-19» з наочними прикладами розкриття інформації внаслідок COVID-19, які містять, серед іншого: Невизначеність щодо безперервності діяльності Знецінення фінансових і нефінансових активів Державна допомога, і Модифікації фінансових зобовязань. У четвертому кварталі 2021 року BDO опублікує оновлений Додаток «COVID-19» з додатковими прикладами таких сценаріїв як сторнування збитку від знецінення, наочними прикладами розкриття інформації про суттєві судження і невизначеності, які виникають внаслідок змін у ситуації з COVID-19 тощо. Для отримання додаткової інформації про наслідки COVID-19 для фінансової звітності, перейдіть на мікросайт BDO’s Global IFRS. ЗАВАНТАЖИТИ

BDO публікує ілюстративну фінансову звітність українською мовою за рік, що закінчився 31 грудня 2021 року, підготовлену відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (IFRS).

У той час як 2021 року в багатьох юрисдикціях поліпшились економічні перспективи, багато юрисдикцій і галузей як і раніше перебувають під суттєвим впливом наслідків COVID-19. Це і збої в ланцюжку поставок, і зміни попиту на товари і послуги, а також невизначеність щодо майбутніх урядових обмежень на ведення бізнесу.

У травні 2020 року Рада з МСФЗ внесла поправки до МСФЗ 16 «Оренда», які змінюють вимоги цього стандарту щодо модифікації оренди. Згодом, у березні 2021 року, Рада з МСФЗ внесла додаткові поправки до МСФЗ 16, згідно з якими продовжено період практичного прийому, передбаченого поправкою, внесеною в травні 2020 року. Решта вимог МСФЗ не змінилися внаслідок впливу COVID-19.

Ця ілюстративна фінансова звітність розкриває зміни у вимогах МСФЗ; однак вона не була підготовлена для відображення загальних наслідків COVID-19 (наприклад, щодо державних субсидій, знецінення тощо). BDO опублікувала додатковий матеріал Додаткові розкриття МСФЗ — Додаток «COVID-19» з наочними прикладами розкриття інформації внаслідок COVID-19, які містять, серед іншого:

  • Невизначеність щодо безперервності діяльності
  • Знецінення фінансових і нефінансових активів
  • Державна допомога, і
  • Модифікації фінансових зобов’язань.

У четвертому кварталі 2021 року BDO опублікує оновлений Додаток «COVID-19» з додатковими прикладами таких сценаріїв як сторнування збитку від знецінення, наочними прикладами розкриття інформації про суттєві судження і невизначеності, які виникають внаслідок змін у ситуації з COVID-19 тощо.

Для отримання додаткової інформації про наслідки COVID-19 для фінансової звітності, перейдіть на мікросайт BDO’s Global IFRS.

ЗАВАНТАЖИТИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: