fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Типова ілюстративна звітність згідно з МСФЗ 2020 українською мовою

04/ 11/ 2021
  BDO публікує ілюстративну фінансову звітність українською мовою за рік, що закінчився 31 грудня 2020 року, підготовлену відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (IFRS). COVID-19 перервав пересування людей і рух товарів у всьому світі, а також вплинув на прибутковість і довгострокову життєздатність багатьох підприємств. ​У травні 2020 року Радою з МСФЗ були внесені поправки до МСФЗ 16 «Оренда», згідно з якими були змінені вимоги цього стандарту щодо модифікації оренди. Утім, інші вимоги МСФЗ не змінилися внаслідок впливу COVID-19. Ця ілюстративна фінансова звітність розкриває зміни у вимогах МСФЗ; однак вона не була підготовлена для відображення загальних наслідків COVID-19 (наприклад, щодо державних субсидій, знецінення тощо). Для отримання додаткової інформації про наслідки COVID-19 для фінансової звітності відкрийте сторінку сайту ​BDO Global IFRS. Також, варто зазначити, що ця ілюстративна звітність за МСФЗ не може бути використана для вирішення конкретних питань осіб або організацій і може бути використана як джерело для загального ознайомлення. ЗАВАНТАЖИТИ

BDO публікує ілюстративну фінансову звітність українською мовою за рік, що закінчився 31 грудня 2020 року, підготовлену відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (IFRS).

COVID-19 перервав пересування людей і рух товарів у всьому світі, а також вплинув на прибутковість і довгострокову життєздатність багатьох підприємств. ​У травні 2020 року Радою з МСФЗ були внесені поправки до МСФЗ 16 «Оренда», згідно з якими були змінені вимоги цього стандарту щодо модифікації оренди. Утім, інші вимоги МСФЗ не змінилися внаслідок впливу COVID-19.

Ця ілюстративна фінансова звітність розкриває зміни у вимогах МСФЗ; однак вона не була підготовлена для відображення загальних наслідків COVID-19 (наприклад, щодо державних субсидій, знецінення тощо). Для отримання додаткової інформації про наслідки COVID-19 для фінансової звітності відкрийте сторінку сайту ​BDO Global IFRS.

Також, варто зазначити, що ця ілюстративна звітність за МСФЗ не може бути використана для вирішення конкретних питань осіб або організацій і може бути використана як джерело для загального ознайомлення.

ЗАВАНТАЖИТИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: