fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Цикл інтенсивів “Ненудна операційка для ритейлу”

04/ 06/ 2024
  Вперше 19 червня в Києво-Могилянській Бізнес-Школі стартує цикл інтенсивів  «Ненудна операційка», розроблений компанією Apple Consulting® для всіх, хто змучився постійно гасити пожежі та хоче побудувати надійний «двигун» в бизнесі. Цикл розпочинається двома інтенсивами для ритейлерів (та їх постачальників), які розкривають принципи та інструменти побудови контрольованих операційних процесів в мережевому ритейлі: від стратегії вибору формату до управління товаром на полиці. Формати участі: on-line або off-line. Учасники дізнаються про висококонкурентну логіку та механіку роботи ритейлера, яка є новим mindset в роботі supply chain. Автори програми ставлять перед собою амбітну мету – допомогти компаніям полюбити операційку за рахунок розуміння логіки та створення «екосистеми» відповідних інструментів. Секретами побудови процесів в ритейлі/ланцюгах постачання будуть ділитись гостьові спікери програми: Сергій Войцеховський, член ради директорів BGV Group Management, co-founder мережі «КОЛО» та Степан Слинчук, Виконавчий директор ювелірного дому SOVA та бренду LOVE YOU. Програма Управлінського розвитку створена Apple Consulting® спільно з Києво-Могилянською Бізнес-Школою (kmbs).  Викладачі та автори: Юлія Плієва, Засновник та СЕО Apple Consulting®, Adjunct-professor kmbs, Член Aspen-спільноти в Україні та Олександр Соколенко, менеджер проектів Apple Consulting®.  Для участі запрошуються компанії, які хочуть забезпечити сталий розвиток компанії та позбутися гасіння пожеж. Програма заснована на підходах Теорії Обмежень (ТОС) та досвіду їх використання в різних середовищах. Учасники отримують можливість безкоштовно на конкурсній основі отримати експрес-діагностику власної мережі. Ключові теми Інтенсиву:  Вибір форматів магазинів Взаємодія виробник-мережа: яким чином виглядають зі сторони роздробу Рішення Теорії Обмежень у правлінні товарним потоком Технології збільшення оборотності товарного запасу та оздоровлення асортименту Розуміння успішності новинок та нова система ротації асортименту Прискорення окупності нових локацій Дати Інтенсивів: 19-20 червня, «Ненудна операційка. Рішення Теорії обмежень для продуктів з коротким життєвим циклом» для роздрібних мереж та їх постачальників, які продають товари з коротким життєвим циклом або високою частотою споживання: продукти харчування, лікарські засоби, парфумерно-косметичні товари тощо. https://bit.ly/3UAd0Pn 25-26 червня, «Ненудна операційка. Рішення Теорії обмежень для продуктів з довгим життєвим циклом» для ритейлерів та їх постачальників, які продають товари з довгим життєвим циклом або низькою частотою споживання: одяг, взуття, ювелірні вироби, текстильні вироби, цифрова та побутова техніка, електроніка тощо. https://bit.ly/4blbsyt Для членів Європейської Бізнес Асоціації від Apple Consulting® надається знижка -10%. Для отримання знижки, при реєстрації будь-ласка зазначте менеджеру про наявність спецзнижки від Apple Consulting®.

Вперше 19 червня в Києво-Могилянській Бізнес-Школі стартує цикл інтенсивів  «Ненудна операційка», розроблений компанією Apple Consulting® для всіх, хто змучився постійно гасити пожежі та хоче побудувати надійний «двигун» в бизнесі.

Цикл розпочинається двома інтенсивами для ритейлерів (та їх постачальників), які розкривають принципи та інструменти побудови контрольованих операційних процесів в мережевому ритейлі: від стратегії вибору формату до управління товаром на полиці. Формати участі: online або offline.

Учасники дізнаються про висококонкурентну логіку та механіку роботи ритейлера, яка є новим mindset в роботі supply chain. Автори програми ставлять перед собою амбітну мету – допомогти компаніям полюбити операційку за рахунок розуміння логіки та створення «екосистеми» відповідних інструментів.

Секретами побудови процесів в ритейлі/ланцюгах постачання будуть ділитись гостьові спікери програми: Сергій Войцеховський, член ради директорів BGV Group Management, co-founder мережі «КОЛО» та Степан Слинчук, Виконавчий директор ювелірного дому SOVA та бренду LOVE YOU.

Програма Управлінського розвитку створена Apple Consulting® спільно з Києво-Могилянською Бізнес-Школою (kmbs). 

Викладачі та автори: Юлія Плієва, Засновник та СЕО Apple Consulting®, Adjunct-professor kmbs, Член Aspen-спільноти в Україні та Олександр Соколенко, менеджер проектів Apple Consulting®. 

Для участі запрошуються компанії, які хочуть забезпечити сталий розвиток компанії та позбутися гасіння пожеж. Програма заснована на підходах Теорії Обмежень (ТОС) та досвіду їх використання в різних середовищах. Учасники отримують можливість безкоштовно на конкурсній основі отримати експрес-діагностику власної мережі.

Ключові теми Інтенсиву: 

  • Вибір форматів магазинів
  • Взаємодія виробник-мережа: яким чином виглядають зі сторони роздробу
  • Рішення Теорії Обмежень у правлінні товарним потоком
  • Технології збільшення оборотності товарного запасу та оздоровлення асортименту
  • Розуміння успішності новинок та нова система ротації асортименту
  • Прискорення окупності нових локацій

Дати Інтенсивів:

19-20 червня, «Ненудна операційка. Рішення Теорії обмежень для продуктів з коротким життєвим циклом» для роздрібних мереж та їх постачальників, які продають товари з коротким життєвим циклом або високою частотою споживання: продукти харчування, лікарські засоби, парфумерно-косметичні товари тощо. https://bit.ly/3UAd0Pn

25-26 червня, «Ненудна операційка. Рішення Теорії обмежень для продуктів з довгим життєвим циклом» для ритейлерів та їх постачальників, які продають товари з довгим життєвим циклом або низькою частотою споживання: одяг, взуття, ювелірні вироби, текстильні вироби, цифрова та побутова техніка, електроніка тощо. https://bit.ly/4blbsyt

Для членів Європейської Бізнес Асоціації від Apple Consulting® надається знижка -10%. Для отримання знижки, при реєстрації будь-ласка зазначте менеджеру про наявність спецзнижки від Apple Consulting®.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: