fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Цифровізація офісних будівель на підйомі

24/ 05/ 2024
  НІМЕЧЧИНА: Підчас нещодавнього загальногалузевого дослідження німецьких підприємств під назвою Будівлі Майбутнього, 43% компаній заявили, що використовують енергію та інші ресурси більш ніж вп’ятеро ефективніше завдяки цифровим мережевим технологіям. Майже половина великих компаній навіть фіксує зростання ефективності більш ніж на 40%. Такими були результати опитування, здійсненого Дослідницьким Інститутом Handelsblatt ResearchInstitute HRI на замовлення одного з відомих французьких виробників електрообладнання. Дослідження вивчило, якою мірою німецькі компанії вже використовують цифрові інструменти у своїй стратегії розвитку та покращення офісних приміщень та переслідують цілі сталого розвитку. В процесі дослідження було опитано 326 керівників компаній різних галузей з не менш ніж 100 співробітниками в Німеччині, Австрії і Швейцарії. Проект Будівлі Майбутнього містить точні цифри щодо виявлених тенденцій ринку, а також важливі висновки. 35% використовують BIM Сучасніші і прогресивніші цифрові моделі використовуються наразі в усіх галузях промисловості, особливо в технологіях та управлінні будівлями. Щонайменше 35% використовують Інформаційне Моделювання Будівель BIM для модернізації, для нових будівель цей показник вдвічі вищий. Найважливішими сферами застосування рішень цифровізації є планування та управління використання енергії та ресурсів, 3D-проектування будівель та інтелектуальне керування освітленням, кліматом та іншими інженерними технологіями будівель. Джерело: https://www.tga-fachplaner.de

НІМЕЧЧИНА: Підчас нещодавнього загальногалузевого дослідження німецьких підприємств під назвою Будівлі Майбутнього, 43% компаній заявили, що використовують енергію та інші ресурси більш ніж вп’ятеро ефективніше завдяки цифровим мережевим технологіям. Майже половина великих компаній навіть фіксує зростання ефективності більш ніж на 40%.

Такими були результати опитування, здійсненого Дослідницьким Інститутом Handelsblatt ResearchInstitute HRI на замовлення одного з відомих французьких виробників електрообладнання. Дослідження вивчило, якою мірою німецькі компанії вже використовують цифрові інструменти у своїй стратегії розвитку та покращення офісних приміщень та переслідують цілі сталого розвитку.

В процесі дослідження було опитано 326 керівників компаній різних галузей з не менш ніж 100 співробітниками в Німеччині, Австрії і Швейцарії. Проект Будівлі Майбутнього містить точні цифри щодо виявлених тенденцій ринку, а також важливі висновки.

35% використовують BIM

Сучасніші і прогресивніші цифрові моделі використовуються наразі в усіх галузях промисловості, особливо в технологіях та управлінні будівлями.

Щонайменше 35% використовують Інформаційне Моделювання Будівель BIM для модернізації, для нових будівель цей показник вдвічі вищий. Найважливішими сферами застосування рішень цифровізації є планування та управління використання енергії та ресурсів, 3D-проектування будівель та інтелектуальне керування освітленням, кліматом та іншими інженерними технологіями будівель.

Джерело: https://www.tga-fachplaner.de

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: