fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Цього року Nexia DK віддаватиме на благодійність кожну соту зароблену гривню

26/ 01/ 2018
  Одна з найбільших аудиторських і консалтингових груп України Nexia DK. Auditors & Consultants запроваджує нову благодійну ініціативу. Починаючи з 2018 року, 1% доходу від своєї діяльності Nexia DК спрямовуватиме на підтримку дітей-сиріт, літніх людей і тих, хто передусім потребує допомоги. «Наша Група компаній і раніше велику увагу приділяла корпоративній соціальній відповідальності, була активним учасником різноманітних благочинних заходів і проектів, – розповідає Роман Білик, керуючий партнер Nexia DK. – Ми завжди намагалися допомагати тим, хто потребує підтримки: дитячим будинкам, благодійним фондам, науковцям. Наші фахівці безкоштовно надають юридичні консультації воїнам-учасникам АТО, які можуть отримати у нас фахову допомогу з питань їх правового статусу та реалізації прав, що з ним повязані. У 2018 році ми робитимемо все те, що робили і до цього, але з «прив’язкою» до наших фінансових показників – чим більше ми зароблятимемо, тим більше виділятимемо на соціально-орієнтовані проекти». Зауважимо, що Nexia DK. Auditors & Consultants однією з перших в Україні приєдналася до Глобального договору ООН. Це міжнародна ініціатива, метою якої є розвиток соціальної відповідальності бізнесу, всебічний захист прав людини і сприяння сталому економічному зростанню.

Одна з найбільших аудиторських і консалтингових груп України Nexia DK. Auditors & Consultants запроваджує нову благодійну ініціативу. Починаючи з 2018 року, 1% доходу від своєї діяльності Nexia DК спрямовуватиме на підтримку дітей-сиріт, літніх людей і тих, хто передусім потребує допомоги.

«Наша Група компаній і раніше велику увагу приділяла корпоративній соціальній відповідальності, була активним учасником різноманітних благочинних заходів і проектів, – розповідає Роман Білик, керуючий партнер Nexia DK. – Ми завжди намагалися допомагати тим, хто потребує підтримки: дитячим будинкам, благодійним фондам, науковцям. Наші фахівці безкоштовно надають юридичні консультації воїнам-учасникам АТО, які можуть отримати у нас фахову допомогу з питань їх правового статусу та реалізації прав, що з ним пов’язані. У 2018 році ми робитимемо все те, що робили і до цього, але з «прив’язкою» до наших фінансових показників – чим більше ми зароблятимемо, тим більше виділятимемо на соціально-орієнтовані проекти».

Зауважимо, що Nexia DK. Auditors & Consultants однією з перших в Україні приєдналася до Глобального договору ООН. Це міжнародна ініціатива, метою якої є розвиток соціальної відповідальності бізнесу, всебічний захист прав людини і сприяння сталому економічному зростанню.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: