fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ціни на українську пшеницю в доларовому еквіваленті знизилися — аналітики

21/ 01/ 2022
  Станом на 20 січня, ціни попиту на українську пшеницю 2 та 3 класу CPT глибоководні порти у доларовому еквіваленті зменшились на $4 та 5$/т до 308$/т та 306$/т відповідно. У гривневому еквіваленті ціна залишається стабільною. Про це повідомляють аналітики G.R. Agro. «Попит зі сторони імпортерів все ще не досить активний. Іран оголосив новий тендер на 60 тис. т пшениці для постачання у лютому-березні. Також Йорданія оголосила традиційний щотижневий тендер на 120 тис. т пшениці нового врожаю з постачанням у липні-серпні, який відбудеться 1 лютого», — зазначають аналітики. Підвищення прогнозу урожаю пшениці 2021/22 в Аргентині до 21,8 млн. т, що перевищує 20,5 млн т прогнозу від USDA, посилює тиск на ціни. Крім того, цінові втрати були дещо обмежені побоюваннями трейдерів щодо зростаючої політичної напруги між Росією та Україною, яка може порушити постачання з цих ключових країн-експортерів пшениці.

Станом на 20 січня, ціни попиту на українську пшеницю 2 та 3 класу CPT глибоководні порти у доларовому еквіваленті зменшились на $4 та 5$/т до 308$/т та 306$/т відповідно. У гривневому еквіваленті ціна залишається стабільною.

Про це повідомляють аналітики G.R. Agro.

«Попит зі сторони імпортерів все ще не досить активний. Іран оголосив новий тендер на 60 тис. т пшениці для постачання у лютому-березні. Також Йорданія оголосила традиційний щотижневий тендер на 120 тис. т пшениці нового врожаю з постачанням у липні-серпні, який відбудеться 1 лютого», — зазначають аналітики.

Підвищення прогнозу урожаю пшениці 2021/22 в Аргентині до 21,8 млн. т, що перевищує 20,5 млн т прогнозу від USDA, посилює тиск на ціни.

Крім того, цінові втрати були дещо обмежені побоюваннями трейдерів щодо зростаючої політичної напруги між Росією та Україною, яка може порушити постачання з цих ключових країн-експортерів пшениці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: