fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Цінність для будь-якої компанії – це команда, люди, однодумці

24/ 02/ 2021
  Більше 70% співробітників по всьому світу зізнаються, що їм важливо, щоб компанії в яких вони працюють поділяли їх цінності. Для  ГК «G.R. Agro» люди це основний і найцінніший актив. Наші амбітні плани на 2021 й рік починають втілюватися в життя завдяки саме згуртованій команді драйвових, працьовитих і мають результативне мислення людей. За два місяці автопарк компанії поповнили 5 тягачів Renault і 5 напівпричепів Schmitz Cargobull. У другій половині лютого був запущений проект з надання послуг телемедицини від клініки DobroDoc + для наших співробітників, повністю оплачений за рахунок компанії. Мета ГК «G.R. Agro» - створити нові тенденції в бізнес-середовищі, задати новий формат умов на українському ринку праці, підвищити рівень лояльності співробітників до компанії. Ми дбаємо про наших людей і розвиваємо в них глибоке розуміння сервісу. Тільки той співробітник компанії, який задоволений роботою, матеріальним становищем, карєрними перспективами, здатний надати сервіс такого рівня, щоб зробити нашого клієнта щасливим. Ми будуємо кращу компанію в Україні та успіх у нас вимірюється в зрозумілих категоріях - кращий продукт, кращий сервіс, краще життя людей.

Більше 70% співробітників по всьому світу зізнаються, що їм важливо, щоб компанії в яких вони працюють поділяли їх цінності.

Для  ГК «G.R. Agro» люди це основний і найцінніший актив.

Наші амбітні плани на 2021 й рік починають втілюватися в життя завдяки саме згуртованій команді драйвових, працьовитих і мають результативне мислення людей.

За два місяці автопарк компанії поповнили 5 тягачів Renault і 5 напівпричепів Schmitz Cargobull.

У другій половині лютого був запущений проект з надання послуг телемедицини від клініки DobroDoc + для наших співробітників, повністю оплачений за рахунок компанії.

Мета ГК «G.R. Agro» – створити нові тенденції в бізнес-середовищі, задати новий формат умов на українському ринку праці, підвищити рівень лояльності співробітників до компанії.

Ми дбаємо про наших людей і розвиваємо в них глибоке розуміння сервісу. Тільки той співробітник компанії, який задоволений роботою, матеріальним становищем, кар’єрними перспективами, здатний надати сервіс такого рівня, щоб зробити нашого клієнта щасливим. Ми будуємо кращу компанію в Україні та успіх у нас вимірюється в зрозумілих категоріях – кращий продукт, кращий сервіс, краще життя людей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: