fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Цілі зниження викидів парникових газів компанії Daikin до 2030 року затверджено SBTI

26/ 04/ 2024
  ЯПОНІЯ: Компанія Daikin Industries Ltd. отримала сертифікат від екологічної ініціативи Science Based Targets SBTi, міжнародної організації з кліматичних змін, що визнає цілі Групи компаній Daikin щодо скорочення викидів парникових газів до 2030 року. SBTi було засновано у 2015 році як міжнародну неурядову організацію між CDP, коаліцією інституційних інвесторів, яка сприяє розкриттю інформації про дії щодо зміни клімату, Глобальним Договором ООН UN Global Compact, Інститутом Світових Ресурсів WRI та Всесвітнім Природним Фондом WWF. SBTi підтримує та схвалює компанії в усьому світі для встановлення науково обґрунтованих цілей щодо скорочення викидів парникових газів відповідно до Паризької Угоди, що закликає обмежити підвищення глобальної температури до 1,5°C порівняно з доіндустріальним рівнем. Наразі майже 5000 компаній вже схвалено організацією SBTi. Як провідний світовий лідер з виробництва систем опалення, вентиляції, кондиціювання повітря та охолодження з глобальними операціями, Daikin забезпечує своїх замовників в усьому світі продукцією та послугами, що активно використовують екологічні технології. З метою сприяння зростанню бізнесу та одночасного пом’якшення впливу на кліматичні зміни, Daikin сформулював власне бачення навколишнього середовища у 2050 році під назвою Environment Vision 2050, де компанія прагне скоротити викиди парникових газів протягом усього життєвого циклу своїх кліматичних рішень на 30% або більше в 2025 році та на 50% або більше в 2030 році порівняно із звичайним бізнесом (*1), з 2019 як базовим роком. Daikin отримав сертифікат SBTi за цілі скорочення викидів, які компанія встановила на основі вищезазначеного бачення. Daikin продовжить забезпечувати комфортне повітряне середовище в усьому світі та сприяти створенню сталого суспільства. *1 Звичайний бізнес: у цьому контексті йдеться про викиди у разі нормального зростання бізнесу без впровадження контрзаходів. Затверджені цілі Групи компаній Daikin Рівень 1 Daikin зобов’язується скоротити абсолютні рівні викидів парникових газів 1 і 2 на 46,2% до 2031 фінансового року (*2) порівняно з базовим фінансовим 2020 роком (*3). Рівень 2 Рівень 3 Daikin зобов’язується скоротити рівні викидів парникових газів 3 від використання реалізованої продукції та обробки реалізованої продукції в кінці терміну її експлуатації на 55% доданої вартості у єні протягом того самого періоду часу. *2 Фінансовий рік 2031: Квітень 1, 2030 – Березень 31, 2031 *3 Фінансовий рік 2020: Квітень 1, 2019 – Березень 31, 2020 Визначення рівнів ініціативою SBTi: https://sciencebasedtargets.org/faqs#what-are-the-emissions-scopes-which-scopes-do-targets-have-to-cover Про SBTi: https://sciencebasedtargets.org/about-us Компанії, сертифіковані SBTi: https://sciencebasedtargets.org/companies-taking-action Сторінка для запитів вищеописаної інформації: https://www.daikin.com/contact/press/agree Джерело: https://www.daikin.com/press/2024/20240321

ЯПОНІЯ: Компанія Daikin Industries Ltd. отримала сертифікат від екологічної ініціативи Science Based Targets SBTi, міжнародної організації з кліматичних змін, що визнає цілі Групи компаній Daikin щодо скорочення викидів парникових газів до 2030 року.

SBTi було засновано у 2015 році як міжнародну неурядову організацію між CDP, коаліцією інституційних інвесторів, яка сприяє розкриттю інформації про дії щодо зміни клімату, Глобальним Договором ООН UN Global Compact, Інститутом Світових Ресурсів WRI та Всесвітнім Природним Фондом WWF. SBTi підтримує та схвалює компанії в усьому світі для встановлення науково обґрунтованих цілей щодо скорочення викидів парникових газів відповідно до Паризької Угоди, що закликає обмежити підвищення глобальної температури до 1,5°C порівняно з доіндустріальним рівнем. Наразі майже 5000 компаній вже схвалено організацією SBTi.

Як провідний світовий лідер з виробництва систем опалення, вентиляції, кондиціювання повітря та охолодження з глобальними операціями, Daikin забезпечує своїх замовників в усьому світі продукцією та послугами, що активно використовують екологічні технології. З метою сприяння зростанню бізнесу та одночасного пом’якшення впливу на кліматичні зміни, Daikin сформулював власне бачення навколишнього середовища у 2050 році під назвою Environment Vision 2050, де компанія прагне скоротити викиди парникових газів протягом усього життєвого циклу своїх кліматичних рішень на 30% або більше в 2025 році та на 50% або більше в 2030 році порівняно із звичайним бізнесом (*1), з 2019 як базовим роком. Daikin отримав сертифікат SBTi за цілі скорочення викидів, які компанія встановила на основі вищезазначеного бачення.

Daikin продовжить забезпечувати комфортне повітряне середовище в усьому світі та сприяти створенню сталого суспільства.

*1 Звичайний бізнес: у цьому контексті йдеться про викиди у разі нормального зростання бізнесу без впровадження контрзаходів.

Затверджені цілі Групи компаній Daikin

Рівень 1

Daikin зобов’язується скоротити абсолютні рівні викидів парникових газів 1 і 2 на 46,2% до 2031 фінансового року (*2) порівняно з базовим фінансовим 2020 роком (*3).

Рівень 2

Рівень 3

Daikin зобов’язується скоротити рівні викидів парникових газів 3 від використання реалізованої продукції та обробки реалізованої продукції в кінці терміну її експлуатації на 55% доданої вартості у єні протягом того самого періоду часу.

*2 Фінансовий рік 2031: Квітень 1, 2030 – Березень 31, 2031

*3 Фінансовий рік 2020: Квітень 1, 2019 – Березень 31, 2020

Визначення рівнів ініціативою SBTi: https://sciencebasedtargets.org/faqs#what-are-the-emissions-scopes-which-scopes-do-targets-have-to-cover

Про SBTi: https://sciencebasedtargets.org/about-us

Компанії, сертифіковані SBTi: https://sciencebasedtargets.org/companies-taking-action

Сторінка для запитів вищеописаної інформації: https://www.daikin.com/contact/press/agree

Джерело: https://www.daikin.com/press/2024/20240321

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: