fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тринадцять років поспіль Sayenko Kharenko входить до шорт-листу The Lawyer European Awards

22/ 11/ 2021
  Авторитетне міжнародне видання The Lawyer опублікувало шорт-ліст щорічної премії The Lawyer European Awards 2021. Sayenko Kharenko вже традиційно увійшла до фіналістів у категорії «Юридична фірма року: Україна». Фірма щорічно потрапляє до шорт-листу з 2009 року, відколи Україна вперше увійшла до списку досліджуваних юрисдикцій. У 2019 році Sayenko Kharenko стала єдиною українською фірмою, яка виграла одразу дві нагороди: «Юридична фірма року» та «Угода року в галузі енергетики та інфраструктури в Європі». Крім того, фірма чотири рази отримувала високу оцінку від The Lawyer – у 2010, 2014, 2018 та 2020 роках. Щороку The Lawyer European Awards відзначає видатні досягнення лідерів юридичного ринку Європи. На нагороду претендують понад 120 незалежних юридичних фірм із офісами в Європі і глобальних фірм по всьому континенту. Юридичні фірми, внутрішні департаменти та мережі юридичних фірм змагаються за звання кращих у 24 категоріях, що включають регіональні номінації та нагороди. Онлайн церемонія відбудеться 1 грудня 2021 року о 14:00 GMT. Для перегляду події потрібна реєстрація. Аби переглянути повний список номінантів, будь ласка, перейдіть за посиланням.

Авторитетне міжнародне видання The Lawyer опублікувало шорт-ліст щорічної премії The Lawyer European Awards 2021. Sayenko Kharenko вже традиційно увійшла до фіналістів у категорії «Юридична фірма року: Україна». Фірма щорічно потрапляє до шорт-листу з 2009 року, відколи Україна вперше увійшла до списку досліджуваних юрисдикцій.

У 2019 році Sayenko Kharenko стала єдиною українською фірмою, яка виграла одразу дві нагороди: «Юридична фірма року» та «Угода року в галузі енергетики та інфраструктури в Європі». Крім того, фірма чотири рази отримувала високу оцінку від The Lawyer – у 2010, 2014, 2018 та 2020 роках.

Щороку The Lawyer European Awards відзначає видатні досягнення лідерів юридичного ринку Європи. На нагороду претендують понад 120 незалежних юридичних фірм із офісами в Європі і глобальних фірм по всьому континенту. Юридичні фірми, внутрішні департаменти та мережі юридичних фірм змагаються за звання кращих у 24 категоріях, що включають регіональні номінації та нагороди.

Онлайн церемонія відбудеться 1 грудня 2021 року о 14:00 GMT. Для перегляду події потрібна реєстрація.

Аби переглянути повний список номінантів, будь ласка, перейдіть за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: