fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Трудове право: можливості чи обмеження?

12/ 04/ 2018
  Дата: 18 квітня 2018 р. Час: 9.30 - 12.00, початок реєстрації о 9.00 Місце: 1991 Civic Tech Center, вул. Мечникова 2. Карта DLA Piper та Державна служба з питань праці раді запросити Вас та представників Вашої компанії на семінар, де будуть обговорені та висвітлені такі теми: Основні моменти, що залишаються поза увагою при прийомі на роботу та оформленні трудових відносин: Зміст трудового договору (контракту). Які положення трудового договору часто залишаються поза увагою? Які умови варто включити до трудового договору в обов’язковому порядку? Випробувальний термін – максимальна тривалість. Контракт – дозволено багато, але не все. Нестандартний режим праці (надурочні роботи, роботи в нічний час та ін.) – зменшення ризиків шляхом правильного оформлення трудової документації. Неповний робочий день/ неповний робочий тиждень як відобразити в трудовому договорі (контракті). Супутня, але така важлива документація у сфері трудового права – посадова інструкція, трудовий розпорядок, колективний договір. Міжнародні політики. Як правильно імплементувати на локальному рівні і чому це важливо? Доступ до інформації на робочому комп’ютері. Як бути у разі виникнення підозри у неправомірному використанні інформації роботодавця. Положення про конфіденційність та заборону конкуренції. Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» – трудові аспекти. На що варто звернути увагу та до чого готуватися? Нові правила проведення «перевірок» Державною службою України з питань праці. Теорія та практика дотримання вимог законодавства про працю очима інспекторів. Практичні аспекти. Доповідачі Маргарита Карпенко Керуючий партнер DLA Piper Анастасія Болховітінова  Юридичний директор DLA Piper Олена Марциновська  Юрист DLA Piper Володимир Гончарук Відділ державного нагляду за дотриманням законодавства про працю, Державна служба України з питань праці Участь безкоштовна за умови попереднього підтвердження реєстрації. Робоча мова заходу - російська та українська, переклад не надається. Будь ласка, підтвердіть свою участь до 16 квітня [email protected] або за телефоном 044 490 9575

Дата: 18 квітня 2018 р.
Час: 9.30 – 12.00, початок реєстрації о 9.00
Місце: 1991 Civic Tech Center, вул. Мечникова 2. Карта

DLA Piper та Державна служба з питань праці раді запросити Вас та представників Вашої компанії на семінар, де будуть обговорені та висвітлені такі теми:

 • Основні моменти, що залишаються поза увагою при прийомі на роботу та оформленні трудових відносин:
  • Зміст трудового договору (контракту). Які положення трудового договору часто залишаються поза увагою? Які умови варто включити до трудового договору в обов’язковому порядку? Випробувальний термін – максимальна тривалість. Контракт – дозволено багато, але не все.
  • Нестандартний режим праці (надурочні роботи, роботи в нічний час та ін.) – зменшення ризиків шляхом правильного оформлення трудової документації. Неповний робочий день/ неповний робочий тиждень як відобразити в трудовому договорі (контракті).
  • Супутня, але така важлива документація у сфері трудового права – посадова інструкція, трудовий розпорядок, колективний договір.
  • Міжнародні політики. Як правильно імплементувати на локальному рівні і чому це важливо?
  • Доступ до інформації на робочому комп’ютері. Як бути у разі виникнення підозри у неправомірному використанні інформації роботодавця.
  • Положення про конфіденційність та заборону конкуренції.
 • Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» – трудові аспекти. На що варто звернути увагу та до чого готуватися?
 • Нові правила проведення «перевірок» Державною службою України з питань праці. Теорія та практика дотримання вимог законодавства про працю очима інспекторів. Практичні аспекти.

Доповідачі

Маргарита Карпенко
Керуючий партнер
DLA Piper
Анастасія Болховітінова 
Юридичний директор
DLA Piper
Олена Марциновська 
Юрист
DLA Piper
Володимир Гончарук
Відділ державного нагляду за дотриманням законодавства про працю, Державна служба України з питань праці

Участь безкоштовна за умови попереднього підтвердження реєстрації. Робоча мова заходу – російська та українська, переклад не надається.

Будь ласка, підтвердіть свою участь до 16 квітня [email protected] або за телефоном 044 490 9575

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: