fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Transport, Shipping Trade Web Course. Season 2: “Особливості імпорту сільгосптехніки із США до України”

27/ 08/ 2020
  27 серпня 2020 року на сьомому відео-уроці у рамках Transport, Shipping Trade Web Course. Season 2, організованого Південноукраїнським Офісом Європейської Бізнес Асоціації у партнерстві з Міжнародною юридичною службою Interlegal розглянули особливості українського законодавства, успішні кейси з імпорту сільгосптехніки із США до України та ризики при імпорті. Так, акцентували увагу на наступних етапах оформлення сільгосптехніки таких як: підписання договору, експорт, імпорт та митне оформлення. Наприклад, при імпорті оприскувача слід звернути увагу на вид і тип сільгосптехніки та необхідні дозвільні документи. Особливістю у даному випадку стане отримання дозволу на ввезення технічного засобу та реєстраційного свідоцтва. А на етапі митного оформлення необхідно акцентувати увагу на коректність коду товару та узгодити його з митницею через митного брокера. Сподіваємось, даний відео-урок був корисним для вас. Слідкуйте за нашими анонсами та долучайтесь до перегляду наступного четверга!

27 серпня 2020 року на сьомому відео-уроці у рамках Transport, Shipping Trade Web Course. Season 2, організованого Південноукраїнським Офісом Європейської Бізнес Асоціації у партнерстві з Міжнародною юридичною службою Interlegal розглянули особливості українського законодавства, успішні кейси з імпорту сільгосптехніки із США до України та ризики при імпорті.

Так, акцентували увагу на наступних етапах оформлення сільгосптехніки таких як: підписання договору, експорт, імпорт та митне оформлення. Наприклад, при імпорті оприскувача слід звернути увагу на вид і тип сільгосптехніки та необхідні дозвільні документи. Особливістю у даному випадку стане отримання дозволу на ввезення технічного засобу та реєстраційного свідоцтва. А на етапі митного оформлення необхідно акцентувати увагу на коректність коду товару та узгодити його з митницею через митного брокера.

Сподіваємось, даний відео-урок був корисним для вас. Слідкуйте за нашими анонсами та долучайтесь до перегляду наступного четверга!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: