fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Transport, Shipping, Trade Web Course. Season 2: “Відповіді на актуальні питання з міжнародної торгівлі та шиппінгу за англійським правом”

03/ 09/ 2020
  3 вересня 2020 року на восьмому відео-уроці у рамках Transport, Shipping Trade Web Course. Season 2, організованому Південноукраїнським Офісом Європейської Бізнес Асоціації у партнерстві з Міжнародною юридичною службою Interlegal отримали відповіді на актуальні питання із практики міжнародної торгівлі та шиппінгу за англійським правом. Наприклад, якщо ваш контрагент у дефолті, може виникнути запитання, як сформулювати зустрічну пропозицію для оплати суми, меншої ніж вимога таким чином, щоб не втратити право вимоги повної суми збитків у судовому порядку, у випадку відмови контагента. В подібній ситуації у нагоді стануть норми англійського права про мирне врегулювання спорів та використання арбітражного застереження. Більш того, ми дізнались як примусово виконати рішення арбітражу, а також скільки коштує арбітраж GAFTA/FOSFA. Сподіваємось, що ви отримали відповіді на усі питання, що вас цікавлять. Звертаємо вашу увагу, що заключний відео-урок Другого сезону Веб-курсу відбудеться 10 вересня. Дякуємо, що ви з нами!

3 вересня 2020 року на восьмому відео-уроці у рамках Transport, Shipping Trade Web Course. Season 2, організованому Південноукраїнським Офісом Європейської Бізнес Асоціації у партнерстві з Міжнародною юридичною службою Interlegal отримали відповіді на актуальні питання із практики міжнародної торгівлі та шиппінгу за англійським правом.

Наприклад, якщо ваш контрагент у дефолті, може виникнути запитання, як сформулювати зустрічну пропозицію для оплати суми, меншої ніж вимога таким чином, щоб не втратити право вимоги повної суми збитків у судовому порядку, у випадку відмови контагента. В подібній ситуації у нагоді стануть норми англійського права про мирне врегулювання спорів та використання арбітражного застереження. Більш того, ми дізнались як примусово виконати рішення арбітражу, а також скільки коштує арбітраж GAFTA/FOSFA.

Сподіваємось, що ви отримали відповіді на усі питання, що вас цікавлять. Звертаємо вашу увагу, що заключний відео-урок Другого сезону Веб-курсу відбудеться 10 вересня. Дякуємо, що ви з нами!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: