fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Transport, Shipping Trade Web Course. Season 2: “Спори за вимогами моряків: юридичні рекомендації”

20/ 08/ 2020
  20 серпня 2020 року на шостому відео-уроці Transport, Shipping Trade Web Course. Season 2,  торкнулись теми спорів за вимогами моряків та судновласників. Зокрема отримали юридичні рекомендації, як діяти у випадку затримки виплати заробітної плати,  а також поговорили про медичну допомогу, компенсації,  репатріацію моряка та заміну моряків на суднах у 2020 році. Зазвичай витрати на медичне обслуговування, допомога по тимчасовій непрацездатності, компенсація збитків у звязку з пошкодженням здоровя і допомоги на поховання становлять відповідальність судновласника перед членом екіпажу. У свою чергу відповідальність судновласників має бути застрахована P&I клубом. Умови виплати компенсації у вищезгаданих випадках визначаються, у першу чергу, трудовим договором, котрий повинен бути попередньо схвалений P&I клубом. Більш того, велика частина суперечок вирішується за участю кореспондента P&I клубу, який знає місцеві умови, має значний досвід в справах такого роду. Сподіваємося, що інформація була корисною для вас! Слідкуйте за нашими анонсами та долучайтесь до перегляду наступних відео-уроків щочетверга!

20 серпня 2020 року на шостому відео-уроці Transport, Shipping Trade Web Course. Season 2,  торкнулись теми спорів за вимогами моряків та судновласників. Зокрема отримали юридичні рекомендації, як діяти у випадку затримки виплати заробітної плати,  а також поговорили про медичну допомогу, компенсації,  репатріацію моряка та заміну моряків на суднах у 2020 році.

Зазвичай витрати на медичне обслуговування, допомога по тимчасовій непрацездатності, компенсація збитків у зв’язку з пошкодженням здоров’я і допомоги на поховання становлять відповідальність судновласника перед членом екіпажу. У свою чергу відповідальність судновласників має бути застрахована P&I клубом. Умови виплати компенсації у вищезгаданих випадках визначаються, у першу чергу, трудовим договором, котрий повинен бути попередньо схвалений P&I клубом. Більш того, велика частина суперечок вирішується за участю кореспондента P&I клубу, який знає місцеві умови, має значний досвід в справах такого роду.

Сподіваємося, що інформація була корисною для вас! Слідкуйте за нашими анонсами та долучайтесь до перегляду наступних відео-уроків щочетверга!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: