fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Transport, Shipping Trade Web Course. Season 2: “Публічна оферта (Terms & Conditions). Чи є переваги?”

23/ 07/ 2020
  23 липня 2020 року на другому відео-уроці Transport, Shipping Trade Web Course. Season 2, організованого Південноукраїнським Офісом Європейської Бізнес Асоціації у партнерстві з Міжнародною юридичною службою Interlegal, розглядали правові аспекти публічної оферти (Terms & Conditions). Зокрема дізнавалися для чого існує публічна оферта та як виглядає, про її основні переваги та як вона захищає компанію. Так, серед переваг Terms & Conditions: забезпечення фіксації умов,  зведення до мінімуму юридичних суперечок, охоплення всього процесу надання послуг, полегшення процедури примусового виконання договору, захист від більшості потенційних претензій тощо. Більш того, зазвичай умови публічної оферти розробляються для перевізників, експедиторів, агентів, терміналів, бункерувальників. Дякуємо за увагу! Слідкуйте за нашими анонсами та очікуйте наступний відео-запис курсу у четверг, 30 липня. До зустрічі!

23 липня 2020 року на другому відео-уроці Transport, Shipping Trade Web Course. Season 2, організованого Південноукраїнським Офісом Європейської Бізнес Асоціації у партнерстві з Міжнародною юридичною службою Interlegal, розглядали правові аспекти публічної оферти (Terms & Conditions).

Зокрема дізнавалися для чого існує публічна оферта та як виглядає, про її основні переваги та як вона захищає компанію. Так, серед переваг Terms & Conditions: забезпечення фіксації умов,  зведення до мінімуму юридичних суперечок, охоплення всього процесу надання послуг, полегшення процедури примусового виконання договору, захист від більшості потенційних претензій тощо. Більш того, зазвичай умови публічної оферти розробляються для перевізників, експедиторів, агентів, терміналів, бункерувальників.

Дякуємо за увагу! Слідкуйте за нашими анонсами та очікуйте наступний відео-запис курсу у четверг, 30 липня. До зустрічі!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: