fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Transport, Shipping, Trade Web Course. Season 2: “Не такий страшний МКАС…практика та особливості процедури розгляду спорів”

10/ 09/ 2020
  10 вересня 2020 року відбувся дев’ятий завершальний відео-урок у рамках Transport, Shipping Trade Web Course у Другому сезоні, організований Південноукраїнським Офісом Європейської Бізнес Асоціації у партнерстві з Міжнародною юридичною службою Interlegal. Разом зі спікером ми розбирались у питаннях звернення до Міжнародного комерційного арбітражного суду (МКАС). Зокрема говорили про категорії спорів, які розглядаються у МКАС та яким чином розраховується вартість арбітражу. Так, відповідно до компетенції, до міжнародного комерційного арбітражу можуть за угодою сторін передаватися: спори з договірних та інших цивільно-правових відносин, що виникають при здійсненні зовнішньоторговельних та інших видів міжнародних економічних звязків, якщо комерційне підприємство хоча б однієї із сторін знаходиться за кордоном; спори підприємств з іноземними інвестиціями і міжнародних обєднань та організацій, створених на території України, між собою, спори між їх учасниками, а так само їх спори з іншими субєктами права України. Більш того, серед очевидних переваг арбітражного розгляду: можливість узгодження сторонами, нейтральність, професійність, швидкість та в багатьох випадках дешевизна у порівнянні із вартістю внутрішніх судових розглядів. Сподіваємось, що Другий сезон Веб-курс приніс вам нові знання, а разом з ними і нові відкриття! Дякуємо за увагу!

10 вересня 2020 року відбувся дев’ятий завершальний відео-урок у рамках Transport, Shipping Trade Web Course у Другому сезоні, організований Південноукраїнським Офісом Європейської Бізнес Асоціації у партнерстві з Міжнародною юридичною службою Interlegal.

Разом зі спікером ми розбирались у питаннях звернення до Міжнародного комерційного арбітражного суду (МКАС). Зокрема говорили про категорії спорів, які розглядаються у МКАС та яким чином розраховується вартість арбітражу. Так, відповідно до компетенції, до міжнародного комерційного арбітражу можуть за угодою сторін передаватися:

  • спори з договірних та інших цивільно-правових відносин, що виникають при здійсненні зовнішньоторговельних та інших видів міжнародних економічних зв’язків, якщо комерційне підприємство хоча б однієї із сторін знаходиться за кордоном;
  • спори підприємств з іноземними інвестиціями і міжнародних об’єднань та організацій, створених на території України, між собою, спори між їх учасниками, а так само їх спори з іншими суб’єктами права України.

Більш того, серед очевидних переваг арбітражного розгляду: можливість узгодження сторонами, нейтральність, професійність, швидкість та в багатьох випадках дешевизна у порівнянні із вартістю внутрішніх судових розглядів.

Сподіваємось, що Другий сезон Веб-курс приніс вам нові знання, а разом з ними і нові відкриття! Дякуємо за увагу!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: