fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Transport, Shipping Trade Web Course. Season 2: “Купуємо яхту. Що перевірити перед продажем?”

30/ 07/ 2020
  30 липня 2020 року на третьому відео-уроці Transport, Shipping Trade Web Course. Season 2, організованого Південноукраїнським Офісом Європейської Бізнес Асоціації у партнерстві з Міжнародною юридичною службою Interlegal, дізнавались які документи необхідно перевірити перед купівлею яхти, на що звернути увагу та яким чином убезпечити себе під час даної угоди. Так, виділяють наступні яхтові документи: документи від виробника; документи щодо історії переходів прав власності; документи, що підтверджують реєстрацію; документи, що підтверджують відповідність стандартам; податкові та митні документи. Також, під час купівлі-продажу обовязково зверніть увагу на наявність чи відсутність: судових процесів, виконавчого провадження, заборгованості перед постачальниками, екіпажем, мариною, Бункерувальниками, зареєстрованих обтяжень (іпотека, застава), інвентарної відомісті або специфікації, статистики страхових збитків, звіти при сюрвейєрських оглядах тощо. Сподіваємось, тема була корисною для вас! Слідкуйте за нашими анонсами та долучайтесь до перегляду наступних відео-уроків!

30 липня 2020 року на третьому відео-уроці Transport, Shipping Trade Web Course. Season 2, організованого Південноукраїнським Офісом Європейської Бізнес Асоціації у партнерстві з Міжнародною юридичною службою Interlegal, дізнавались які документи необхідно перевірити перед купівлею яхти, на що звернути увагу та яким чином убезпечити себе під час даної угоди.

Так, виділяють наступні яхтові документи: документи від виробника; документи щодо історії переходів прав власності; документи, що підтверджують реєстрацію; документи, що підтверджують відповідність стандартам; податкові та митні документи. Також, під час купівлі-продажу обовязково зверніть увагу на наявність чи відсутність: судових процесів, виконавчого провадження, заборгованості перед постачальниками, екіпажем, мариною, Бункерувальниками, зареєстрованих обтяжень (іпотека, застава), інвентарної відомісті або специфікації, статистики страхових збитків, звіти при сюрвейєрських оглядах тощо.

Сподіваємось, тема була корисною для вас! Слідкуйте за нашими анонсами та долучайтесь до перегляду наступних відео-уроків!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: