fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ТОВ «БДО Консалтинг» продовжує проводити безперервне навчання аудиторів

15/ 12/ 2023
  ТОВ «БДО Консалтинг» успішно пройшло перекваліфікацію осіб, які можуть проводити освітні заходи відповідно до Порядку безперервного професійного навчання аудиторів, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України від 06 липня 2020 року № 400.  Про це інформується у рішенні Комісії з атестації ОСНАД  від 23 листопада 2023 року № 5.1/14/55. Освітній напрямок ТОВ «БДО Консалтинг» — BDO Academy  багато років проводить професійне навчання для фахівців фінансової сфери. Слухачі курсів і тренінгів отримують практичні знання з бухгалтерського обліку, фінансового аналізу, аудиту та міжнародних стандартів фінансової звітності, про що отримують відповідні сертифікати, які підтверджують проходження програм безперервного професійного навчання для аудиторів. Аби ознайомитися з актуальними навчальними програмами, відвідайте сторінку BDO Academy. З найближчих заходів рекомендуємо відвідати Тренінг «Облік оренди в орендаря по-новому - IFRS 16. Оренда» , який буде проходити 19 грудня.  Довіряйте свій розвиток професіоналам й результат не змусить себе чекати!

ТОВ «БДО Консалтинг» успішно пройшло перекваліфікацію осіб, які можуть проводити освітні заходи відповідно до Порядку безперервного професійного навчання аудиторів, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України від 06 липня 2020 року № 400. 

Про це інформується у рішенні Комісії з атестації ОСНАД  від 23 листопада 2023 року № 5.1/14/55.

Освітній напрямок ТОВ «БДО Консалтинг» — BDO Academy  багато років проводить професійне навчання для фахівців фінансової сфери. Слухачі курсів і тренінгів отримують практичні знання з бухгалтерського обліку, фінансового аналізу, аудиту та міжнародних стандартів фінансової звітності, про що отримують відповідні сертифікати, які підтверджують проходження програм безперервного професійного навчання для аудиторів.

Аби ознайомитися з актуальними навчальними програмами, відвідайте сторінку BDO Academy. З найближчих заходів рекомендуємо відвідати Тренінг «Облік оренди в орендаря по-новому – IFRS 16. Оренда» , який буде проходити 19 грудня. 

Довіряйте свій розвиток професіоналам й результат не змусить себе чекати!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: