fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ТОВ «БДО Консалтинг» було включено до переліку осіб, які можуть проводити освітні заходи для аудиторів

12/ 01/ 2021
  Новорічний подарунок для BDO Academy. Рішенням Комісії з атестації від 09 грудня 2020 року № 3.1/4/10 ТОВ «БДО Консалтинг» включено до переліку осіб, які можуть проводити освітні заходи відповідно до Порядку безперервного професійного навчання аудиторів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06 липня 2020 року № 400 – посилання на Наказ. Відповідну інформацію було оприлюднено 28 грудня на сайті ОСНАД www.apob.org.ua. Це означає, що при проходженні навчання в BDO Academy (освітній напрямок ТОВ «БДО Консалтинг») ви можете отримати не тільки якісні та актуальні знання з бухгалтерського обліку та аудиту, а й відповідний сертифікат, що підтверджує проходження безперервного професійного навчання аудиторів. Переходьте на сторінку БДО Академії та обирайте відповідні навчальні програми, які допоможуть вашому професійному зростанню, а наші фахівці прикладуть максимум зусиль, щоб вам в цьому допомогти.

Новорічний подарунок для BDO Academy.

Рішенням Комісії з атестації від 09 грудня 2020 року № 3.1/4/10 ТОВ «БДО Консалтинг» включено до переліку осіб, які можуть проводити освітні заходи відповідно до Порядку безперервного професійного навчання аудиторів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06 липня 2020 року № 400 – посилання на Наказ.

Відповідну інформацію було оприлюднено 28 грудня на сайті ОСНАД www.apob.org.ua.

Це означає, що при проходженні навчання в BDO Academy (освітній напрямок ТОВ «БДО Консалтинг») ви можете отримати не тільки якісні та актуальні знання з бухгалтерського обліку та аудиту, а й відповідний сертифікат, що підтверджує проходження безперервного професійного навчання аудиторів.

Переходьте на сторінку БДО Академії та обирайте відповідні навчальні програми, які допоможуть вашому професійному зростанню, а наші фахівці прикладуть максимум зусиль, щоб вам в цьому допомогти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: