ТОВ «БДО Консалтинг» було включено до переліку осіб, які можуть проводити освітні заходи для аудиторів

12/ 01/ 2021
  Новорічний подарунок для BDO Academy. Рішенням Комісії з атестації від 09 грудня 2020 року № 3.1/4/10 ТОВ «БДО Консалтинг» включено до переліку осіб, які можуть проводити освітні заходи відповідно до Порядку безперервного професійного навчання аудиторів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06 липня 2020 року № 400 – посилання на Наказ. Відповідну інформацію було оприлюднено 28 грудня на сайті ОСНАД www.apob.org.ua. Це означає, що при проходженні навчання в BDO Academy (освітній напрямок ТОВ «БДО Консалтинг») ви можете отримати не тільки якісні та актуальні знання з бухгалтерського обліку та аудиту, а й відповідний сертифікат, що підтверджує проходження безперервного професійного навчання аудиторів. Переходьте на сторінку БДО Академії та обирайте відповідні навчальні програми, які допоможуть вашому професійному зростанню, а наші фахівці прикладуть максимум зусиль, щоб вам в цьому допомогти.

Новорічний подарунок для BDO Academy.

Рішенням Комісії з атестації від 09 грудня 2020 року № 3.1/4/10 ТОВ «БДО Консалтинг» включено до переліку осіб, які можуть проводити освітні заходи відповідно до Порядку безперервного професійного навчання аудиторів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06 липня 2020 року № 400 – посилання на Наказ.

Відповідну інформацію було оприлюднено 28 грудня на сайті ОСНАД www.apob.org.ua.

Це означає, що при проходженні навчання в BDO Academy (освітній напрямок ТОВ «БДО Консалтинг») ви можете отримати не тільки якісні та актуальні знання з бухгалтерського обліку та аудиту, а й відповідний сертифікат, що підтверджує проходження безперервного професійного навчання аудиторів.

Переходьте на сторінку БДО Академії та обирайте відповідні навчальні програми, які допоможуть вашому професійному зростанню, а наші фахівці прикладуть максимум зусиль, щоб вам в цьому допомогти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: