fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ТОП постачальник алкогольних виробів Global Spirits про автоматизацію бізнес-процесів

03/ 09/ 2020
  Global Spirits - один зі світових лідерів у виробництві алкоголю, найбільший в Європі міжнародний алкогольний холдинг. У структуру холдингу входять найбільші виробничі майданчики ЛГЗ «Хортиця» і «Одеський коньячний завод», оснащені високотехнологічним обладнанням від світових лідерів, а також дистрибуційна компанія «УДК». Портфель холдингу включає горілчані, коньячні і винні бренди. Продукція Global Spirits експортується в більш ніж 87 країн світу. Центральний офіс знаходиться в Нью-Йорку (США). Власна дистрибуція на території 31-го штату Америки. Для співпраці з більш ніж 60-ма торговельними мережами України, Global Spirits необхідні автоматизовані рішення для налагодження бізнес-процесів, зокрема ланцюгів поставок. Паперовий документообіг значно уповільнює обмін даними, узгодження цін, та підписання угод. ЕDI-документи (електронні структуровані документами (xml) у відповідності до міжнародних стандартів EANCOM) через платформу EDI-NETWORK провайдера EDIN передаються за кілька секунд, в той час, як відправлення паперових екземплярів може займати від 2 годин до 2 днів: “В результаті впровадження е-документообігу ми домоглися 100% автоматизації в ланцюзі постачань. Нам вдалося суттєво зменшити помилки при відправці продукції, оптимізувати операційні витрати, та заощадити на витратних матеріалах” - коментує Анна Тригуб, Директор з логістики ТОВ “УДК”. “Наразі ми автоматизували ланцюг поставок завдяки впровадженню наступних EDI-повідомлень: ORDERS (замовлення) - передає постачальнику перелік і кількість замовлених товарів; ORDRSP (підтвердження замовлення) - допомагає уникнути зривів поставок в мережу; DESADV (повідомлення про відвантаження) - допомагає спростити і прискорити процес приймання товару, відстежити поставку; RECADV (повідомлення про приймання) - на його основі ми можемо сформувати рахунок на оплату або коригування бухгалтерської початкової документації; IFTMIN (інструкція по транспортуванню) - в документ вносяться дані про деталі транспортування, що забезпечує нам надійність вчасної та цілісної доставки; INVOICE (рахунок-фактура) - ще до отримання товару або послуги, наш партнер точно знає, яку оплату і в який термін має зробити; COMDOC (пакети юридично значущих документів) - дозволяє передавати будь-які типи документів з можливістю КЕП. Сьогодні, завдяки впровадженню інтеграційного рішення E-SIGN, яке забезпечує швидку роботу з КЕП, співпраця з нашою компанією стала максимально простою, зручною та взаємовигідною для всіх сторін” - розповіла Анна Тригуб. EDIN - це всеукраїнський провайдер е-документообігу. Основною компетенцією провайдера є електронний обмін даними (EDI - Electronic data interchange). Клієнтами провайдера є більш ніж 7000+ контрагентів (роздрібні мережі, постачальники, дистрибютори та ін.).

Global Spirits – один зі світових лідерів у виробництві алкоголю, найбільший в Європі міжнародний алкогольний холдинг. У структуру холдингу входять найбільші виробничі майданчики ЛГЗ «Хортиця» і «Одеський коньячний завод», оснащені високотехнологічним обладнанням від світових лідерів, а також дистрибуційна компанія «УДК». Портфель холдингу включає горілчані, коньячні і винні бренди. Продукція Global Spirits експортується в більш ніж 87 країн світу. Центральний офіс знаходиться в Нью-Йорку (США). Власна дистрибуція на території 31-го штату Америки.

Для співпраці з більш ніж 60-ма торговельними мережами України, Global Spirits необхідні автоматизовані рішення для налагодження бізнес-процесів, зокрема ланцюгів поставок. Паперовий документообіг значно уповільнює обмін даними, узгодження цін, та підписання угод.

ЕDI-документи (електронні структуровані документами (xml) у відповідності до міжнародних стандартів EANCOM) через платформу EDI-NETWORK провайдера EDIN передаються за кілька секунд, в той час, як відправлення паперових екземплярів може займати від 2 годин до 2 днів: “В результаті впровадження е-документообігу ми домоглися 100% автоматизації в ланцюзі постачань. Нам вдалося суттєво зменшити помилки при відправці продукції, оптимізувати операційні витрати, та заощадити на витратних матеріалах” – коментує Анна Тригуб, Директор з логістики ТОВ “УДК”.

“Наразі ми автоматизували ланцюг поставок завдяки впровадженню наступних EDI-повідомлень:

  • ORDERS (замовлення) – передає постачальнику перелік і кількість замовлених товарів;
  • ORDRSP (підтвердження замовлення) – допомагає уникнути зривів поставок в мережу;
  • DESADV (повідомлення про відвантаження) – допомагає спростити і прискорити процес приймання товару, відстежити поставку;
  • RECADV (повідомлення про приймання) – на його основі ми можемо сформувати рахунок на оплату або коригування бухгалтерської початкової документації;
  • IFTMIN (інструкція по транспортуванню) – в документ вносяться дані про деталі транспортування, що забезпечує нам надійність вчасної та цілісної доставки;
  • INVOICE (рахунок-фактура) – ще до отримання товару або послуги, наш партнер точно знає, яку оплату і в який термін має зробити;
  • COMDOC (пакети юридично значущих документів) – дозволяє передавати будь-які типи документів з можливістю КЕП.

Сьогодні, завдяки впровадженню інтеграційного рішення E-SIGN, яке забезпечує швидку роботу з КЕП, співпраця з нашою компанією стала максимально простою, зручною та взаємовигідною для всіх сторін” – розповіла Анна Тригуб.

EDIN – це всеукраїнський провайдер е-документообігу. Основною компетенцією провайдера є електронний обмін даними (EDI – Electronic data interchange). Клієнтами провайдера є більш ніж 7000+ контрагентів (роздрібні мережі, постачальники, дистриб’ютори та ін.).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: