fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ТОП-5 пріоритетів від бізнесу до уповноваженої Президента України з питань безбар’єрності

17/ 06/ 2021
  15 червня Указом Президента №248/2021 Тетяну Ломакіну було призначено радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності. Бізнес вітає пані Ломакіну з призначенням на посаду та сподівається, що за її участі Україні вдасться сформувати засади для системної реалізації політики безбар’єрності, моніторингу її ефективності та підвищення прозорості усіх процесів. Питання безбарєрності є одним із ключових для відповідального бізнесу, що будує свою діяльність за принципами сталого розвитку та євроінтеграції. Тож спільнота розробила ТОП-5 пріоритетів, які допоможуть посилити співпрацю бізнесу та держави на шляху до створення безбарєрного середовища в Україні. По-перше, реформування законодавства щодо працевлаштування людей з інвалідністю у частині розробки стимулів для роботодавців, перегляду підходів до виконання нормативу робочих місць та посилення інституційної спроможності державних органів у сфері зайнятості. По-друге, налагодження співпраці між різними стейкхолдерами як в особі центральних органів виконавчої влади, так і представників парламенту та бізнесу, що сприятиме інкорпорації питань безбарєрності у всі подальші нормативно-правові акти. По-третє, підвищення обізнаності представників бізнесу щодо важливості принципів безбарєрності, зокрема шляхом поширення інформаційних матеріалів, гарних практик, а також інформування про переваги, які отримують компанії, що не дискримінують, тощо. По-четверте, залучення кращого європейського досвіду та підходів до створення безбарєрного середовища, зокрема, в частині підвищення показників цифрової доступності, яка є передумовою для забезпечення доступу населення до адміністративних, фінансових та інших послуг. По-пяте, продовження курсу на цифровізацію та спрощення процедури отримання державних послуг. Варто зауважити, що це новостворена посада, якої не існувало до цього. Тож Європейська Бізнес Асоціація сподівається, що завдяки цьому в країні вдасться вибудувати ефективну безбар’єрну політику.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

15 червня Указом Президента №248/2021 Тетяну Ломакіну було призначено радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності. Бізнес вітає пані Ломакіну з призначенням на посаду та сподівається, що за її участі Україні вдасться сформувати засади для системної реалізації політики безбар’єрності, моніторингу її ефективності та підвищення прозорості усіх процесів.

Питання безбар’єрності є одним із ключових для відповідального бізнесу, що будує свою діяльність за принципами сталого розвитку та євроінтеграції. Тож спільнота розробила ТОП-5 пріоритетів, які допоможуть посилити співпрацю бізнесу та держави на шляху до створення безбар’єрного середовища в Україні.

По-перше, реформування законодавства щодо працевлаштування людей з інвалідністю у частині розробки стимулів для роботодавців, перегляду підходів до виконання нормативу робочих місць та посилення інституційної спроможності державних органів у сфері зайнятості.

По-друге, налагодження співпраці між різними стейкхолдерами як в особі центральних органів виконавчої влади, так і представників парламенту та бізнесу, що сприятиме інкорпорації питань безбар’єрності у всі подальші нормативно-правові акти.

По-третє, підвищення обізнаності представників бізнесу щодо важливості принципів безбар’єрності, зокрема шляхом поширення інформаційних матеріалів, гарних практик, а також інформування про переваги, які отримують компанії, що не дискримінують, тощо.

По-четверте, залучення кращого європейського досвіду та підходів до створення безбар’єрного середовища, зокрема, в частині підвищення показників цифрової доступності, яка є передумовою для забезпечення доступу населення до адміністративних, фінансових та інших послуг.

По-п’яте, продовження курсу на цифровізацію та спрощення процедури отримання державних послуг.

Варто зауважити, що це новостворена посада, якої не існувало до цього. Тож Європейська Бізнес Асоціація сподівається, що завдяки цьому в країні вдасться вибудувати ефективну безбар’єрну політику.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: