fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Топ 5 ефективних стратегій для подолання дефіциту кандидатів в 2024

28/ 11/ 2023
  Згідно свіжої аналітики Барометру ринку праці рекордна кількість українських компаній стикається з нестачею кандидатів. Як перетворити виклик у можливість: 1) Люди працюють з людьми: Активно взаємодійте та працюйте з кандидатами, які залишилися в Україні. Не забувайте, також розробляти механізми для співпраці з тими, хто виїхав. Враховуйте психо-емоційний стан працівників. Для 70% кандидатів важлива можливість працювати віддалено та гнучкий графік. 2) Інклюзивність та різноманіття (#diversityandinclusion): Впроваджуйте інклюзивність та безбарєрність, не забувайте про гостру потребу в реінтеграції ветеранів та різноманіття серед пошукачів. Статистика показує, що 37% компаній в Україні не працюють з цими питанням. Вже зараз це просто невідємна стратегія розвитку та масштабування. 3) Залучення молодих талантів: Виводьте свою компанію на новий рівень через стажерські програми, дні відкритих дверей та екскурсії для студентів, і навіть школярів. Відкрийте завісу таємниці над вашим підприємством, офісом чи виробництвом. 4) Розвиток власного потенціалу: Використовуйте рескілінг та абскілінг, залучаючи внутрішніх кандидатів. Оцініть, кого можна підвищити або перевчити, для розвитку в компанії. А кого призначити на нові позиції та залучати молодих та менш досвідчених кандидатів.  5) Стратегічне партнерство з рекрутинговими агенціями: Взаємодійте з агенціями - професіоналами рекрутингової сфери, щоб отримати свіжий погляд на ринок праці та нових кандидатів. Запустіть нові можливості для вашої компанії, використовуючи нашу експертизу та досвід.   В 2024 компаніям життєво важливо адаптуватись та проявляти гнучкість.  Залишити заявку на підбір кандидатів - https://bit.ly/3usP1Hu 

Згідно свіжої аналітики Барометру ринку праці рекордна кількість українських компаній стикається з нестачею кандидатів.

Як перетворити виклик у можливість:

1) Люди працюють з людьми: Активно взаємодійте та працюйте з кандидатами, які залишилися в Україні. Не забувайте, також розробляти механізми для співпраці з тими, хто виїхав. Враховуйте психо-емоційний стан працівників. Для 70% кандидатів важлива можливість працювати віддалено та гнучкий графік.

2) Інклюзивність та різноманіття (#diversityandinclusion): Впроваджуйте інклюзивність та безбар’єрність, не забувайте про гостру потребу в реінтеграції ветеранів та різноманіття серед пошукачів. Статистика показує, що 37% компаній в Україні не працюють з цими питанням. Вже зараз це просто невід’ємна стратегія розвитку та масштабування.

3) Залучення молодих талантів: Виводьте свою компанію на новий рівень через стажерські програми, дні відкритих дверей та екскурсії для студентів, і навіть школярів. Відкрийте завісу таємниці над вашим підприємством, офісом чи виробництвом.

4) Розвиток власного потенціалу: Використовуйте рескілінг та абскілінг, залучаючи внутрішніх кандидатів. Оцініть, кого можна підвищити або перевчити, для розвитку в компанії. А кого призначити на нові позиції та залучати молодих та менш досвідчених кандидатів. 

5) Стратегічне партнерство з рекрутинговими агенціями: Взаємодійте з агенціями – професіоналами рекрутингової сфери, щоб отримати свіжий погляд на ринок праці та нових кандидатів. Запустіть нові можливості для вашої компанії, використовуючи нашу експертизу та досвід.  

В 2024 компаніям життєво важливо адаптуватись та проявляти гнучкість. 

Залишити заявку на підбір кандидатів – https://bit.ly/3usP1Hu 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: