fbpx

Загальна зустріч з Артемом Ситником, Директором Національного антикорупційного бюро України

24/ 04/ 2017
  Сьогодні компанії-члени Асоціації мали можливість поспілкуватися з Артемом Ситником, Директором Національного антикорупційного бюро України. Говорили про боротьбу з корупцією, особливості роботи НАБУ та ефективність взаємодії правоохоронних органів влади і судової системи. Більше двох років минуло з часу створення НАБУ – спеціалізованого органу, спрямованого на подолання корупції в вищих ешелонах влади. Пан Ситник поділився як успішним досвідом роботи відомства, так і розповів, чому сьогодні боротьба з корупцією в Україні просувається не так швидко, як того очікує суспільство. Зокрема, однією з головних перешкод у відомстві вважають недостатньо ефективну роботу судової системи та переконані в необхідності створення спеціалізованого антикорупційного суду. Пан Ситник запевнив бізнес, що НАБУ веде комплексну, а не вибіркову роботу, проте для досягнення швидших темпів роботи необхідний час, а також постійні вдосконалення всередині відомства та якісна реформа судової системи для створення повноцінної вертикалі для боротьби з топ-корупціонерами.

Сьогодні компанії-члени Асоціації мали можливість поспілкуватися з Артемом Ситником, Директором Національного антикорупційного бюро України. Говорили про боротьбу з корупцією, особливості роботи НАБУ та ефективність взаємодії правоохоронних органів влади і судової системи.

Більше двох років минуло з часу створення НАБУ – спеціалізованого органу, спрямованого на подолання корупції в вищих ешелонах влади. Пан Ситник поділився як успішним досвідом роботи відомства, так і розповів, чому сьогодні боротьба з корупцією в Україні просувається не так швидко, як того очікує суспільство. Зокрема, однією з головних перешкод у відомстві вважають недостатньо ефективну роботу судової системи та переконані в необхідності створення спеціалізованого антикорупційного суду.

Пан Ситник запевнив бізнес, що НАБУ веде комплексну, а не вибіркову роботу, проте для досягнення швидших темпів роботи необхідний час, а також постійні вдосконалення всередині відомства та якісна реформа судової системи для створення повноцінної вертикалі для боротьби з топ-корупціонерами.

01/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: