fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

The Good Plastic Company стала резидентом індустріального парку “Біла Церква”

07/ 02/ 2022
  Компанія розпочала роботу у побудованому «під ключ» промисловому приміщенні площею понад 5600 кв. м Біла Церква, 1 лютого 2022 року. — Компанія-виробник декоративних панелей з вторинного пластику The Good Plastic Company стала черговим резидентом індустріального парку Біла Церква. «Компанія уклала контракт та розпочала виробництво у новій виробничо-складській будівлі площею понад 5600 кв. м у грудні 2021 року — через 4 місяці від дати першого візиту в індустріальний парк та огляду будівлі, що тоді перебувала на стадії будівництва. Вихід на повну виробничу потужність очікується у квітні поточного року після монтажу і запуску всіх виробничих ліній. Компанія планує працевлаштувати на заводі понад 30 білоцерківчан, — розповідає директор ІП Біла Церква Андрій Ропіцький. Головні особливості унікального виробництва The Good Plastic Company: можливість переробляти 75% існуючих видів пластику; використання лише відновлюваної енергетики під час виробництва; 0 кг викидів CO2 в ході виробництва. Пластикові панелі The Good Plastic Company випікають із гранул раніше вживаного пластику — колишньої побутової техніки, одноразових виделок та ложок, пляшок від йогурту, бамперів, океанічного сміття тощо. Місія компанії — зробити внесок у вирішення проблеми щорічного формування 400 млн т пластикових відходів у світі. Крім України, The Good Plastic Company має виробничі потужності у Нідерландах. В подальшому планує розмістити виробничі потужності у Великій Британії, США та азійському регіоні. The Good Plastic Company співпрацює зі світовими брендами, такими як Nike та Adidas. У листопаді 2021 року інвесторами компанії стали українські підприємці: СЕО Fedoriv Group Андрій Федорів та співзасновники Нова пошта Володимир Поперешнюк й В’ячеслав Клімов. 98% виробленої в Україні продукції The Good Plastic Company, за словами Федоріва, відправляється на експорт.

Компанія розпочала роботу у побудованому «під ключ» промисловому приміщенні площею понад 5600 кв. м

Біла Церква, 1 лютого 2022 року. — Компанія-виробник декоративних панелей з вторинного пластику The Good Plastic Company стала черговим резидентом індустріального парку “Біла Церква”.

«Компанія уклала контракт та розпочала виробництво у новій виробничо-складській будівлі площею понад 5600 кв. м у грудні 2021 року — через 4 місяці від дати першого візиту в індустріальний парк та огляду будівлі, що тоді перебувала на стадії будівництва. Вихід на повну виробничу потужність очікується у квітні поточного року після монтажу і запуску всіх виробничих ліній. Компанія планує працевлаштувати на заводі понад 30 білоцерківчан”, — розповідає директор ІП “Біла Церква” Андрій Ропіцький.

Головні особливості унікального виробництва The Good Plastic Company:

  • можливість переробляти 75% існуючих видів пластику;
  • використання лише відновлюваної енергетики під час виробництва;
  • 0 кг викидів CO2 в ході виробництва.

Пластикові панелі The Good Plastic Company випікають із гранул раніше вживаного пластику — колишньої побутової техніки, одноразових виделок та ложок, пляшок від йогурту, бамперів, океанічного сміття тощо. Місія компанії — зробити внесок у вирішення проблеми щорічного формування 400 млн т пластикових відходів у світі.

Крім України, The Good Plastic Company має виробничі потужності у Нідерландах. В подальшому планує розмістити виробничі потужності у Великій Британії, США та азійському регіоні. The Good Plastic Company співпрацює зі світовими брендами, такими як Nike та Adidas.

У листопаді 2021 року інвесторами компанії стали українські підприємці: СЕО Fedoriv Group Андрій Федорів та співзасновники “Нова пошта” Володимир Поперешнюк й В’ячеслав Клімов.

98% виробленої в Україні продукції The Good Plastic Company, за словами Федоріва, відправляється на експорт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: