fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

INDUSTRIAL PARK BILA TSERKVA 1

Індустріальний парк “Біла Церква” (ІП) — великий інвестиційний проєкт, мета якого — створення інфраструктури і умов для сталого промислового розвитку України.

Парк пропонує землі промислового призначення зі всією інженерною інфраструктурою та готові сучасні виробничі, логістичні та складські приміщення для оренди або купівлі. Знання і значний досвід у розвитку промислової нерухомості дозволяє команді парку надати клієнтові комплекс сервісів і послуги для організації ефективного виробництва.

Ключова відмінність індустріального парку у його орієнтації на створення екосистеми і кластерів (виробничих, логістичних, інших). Цінність такого підходу для клієнта полягає у налагодженні ланцюгів постачання, зниженні часу виконання замовлень і зменшенні виробничих витрат.

Загальна площа ІП “Біла Церква” становить понад 70 га. Проєктом передбачено будівництво промислових і складських об’єктів загальною площею понад 235,4 тис кв. м. для 30-ти резидентів, а також створення більше чотирьох тисяч робочих місць і залучення 250 млн USD.

Станом на початок 2021 року резидентами ІП “Біла Церква” є шість компаній.

Індустріальний парк розташований на відстані 75 км від Києва, у місті Біла Церква. Наявність аеродрому, двох залізничних станцій та міжнародної автомагістралі створює зручну логістику та дозволяє легко отримати доступ до найбільших ринків країни.

Біла Церква, з населенням в понад 200 тис., має дешеві та кваліфіковані трудові ресурси. Ринок праці міста перевищує 150 тис. фахівців та технічних спеціалістів, з яких 9 тис – безробітні (за методологією МОП). Переважна частина населення міста здобула вищу та середньо-спеціальну освіту. У 16-ти закладах ПТУ і ВНЗ міста навчаються понад 12 тис осіб.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: