fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Tewis by Daikin укладає угоду про університетські дослідження

08/ 12/ 2023
  ІСПАНІЯ: Компанія Tewis Smart Systems із штаб-квартирою в Валенсії, що є дочірнім підприємством авторитетного європейського кліматичного виробника Daikin Europe N.V. з лютого 2018 року і спеціалізується на роздрібній торгівлі охолоджувальними системами на CO2, підписала спільний контракт на дослідження охолоджувальних систем на природних холодильних агентах з валенсійським Університетом Jaume I University. Eva Alcón, ректор Університету Jaume I University, підписує угоду з Carlos Momplet, генеральним директором компанії Tewis Smart Systems Проект спрямований на розробку нових архітектур для охолоджувальних систем, що працюють на базі природного холодоагенту CO₂. Зокрема, фахівці вивчатимуть та оптимізуватимуть використання рекуператора тиску в холодильних циклах. Рекуператор тиску – це пристрій, що відновлює енергію в процесі розширення газу та повторно використовує її в роботі циклу, підвищуючи енергоефективність. Над проектом працюватиме група теплотехнічних спеціалістів університету Jaume I University, що займається дослідженнями холодильної техніки, особливо з використанням природних холодоагентів, а також розробкою циклів високої енергоефективності. Компанія Tewis Smart Systems поділиться своїм досвідом у проектуванні та виготовленні холодильних установок для комерційного та промислового сектору. Джерело: https://www.coolingpost.com 

ІСПАНІЯ: Компанія Tewis Smart Systems із штаб-квартирою в Валенсії, що є дочірнім підприємством авторитетного європейського кліматичного виробника Daikin Europe N.V. з лютого 2018 року і спеціалізується на роздрібній торгівлі охолоджувальними системами на CO2, підписала спільний контракт на дослідження охолоджувальних систем на природних холодильних агентах з валенсійським Університетом Jaume I University.

Eva Alcón, ректор Університету Jaume I University, підписує угоду з Carlos Momplet, генеральним директором компанії Tewis Smart Systems

Проект спрямований на розробку нових архітектур для охолоджувальних систем, що працюють на базі природного холодоагенту CO₂. Зокрема, фахівці вивчатимуть та оптимізуватимуть використання рекуператора тиску в холодильних циклах. Рекуператор тиску – це пристрій, що відновлює енергію в процесі розширення газу та повторно використовує її в роботі циклу, підвищуючи енергоефективність.

Над проектом працюватиме група теплотехнічних спеціалістів університету Jaume I University, що займається дослідженнями холодильної техніки, особливо з використанням природних холодоагентів, а також розробкою циклів високої енергоефективності. Компанія Tewis Smart Systems поділиться своїм досвідом у проектуванні та виготовленні холодильних установок для комерційного та промислового сектору.

Джерело: https://www.coolingpost.com 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: