fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тетяна Сліпачук увійшла до складу нового ЦВК України

08/ 10/ 2018
  Тетяна Сліпачук увійшла до нового складу Центральної Виборчої Комісії України (ЦВК). Призначення набуло чинності 5 жовтня 2018 року після того, як Тетяна склала присягу на пленарному засіданні Верховної Ради України. У зв’язку з призначенням Тетяна вийшла зі складу партнерів Sayenko Kharenko після семи років у фірмі. За понад 20 років трудового стажу Тетяна зробила значний особистий внесок у розвиток в Україні таких галузей практики як міжнародний арбітраж та міжнародна торгівля. Саме під її керівництвом практики міжнародного арбітражу і міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko посіли найвищі позиції в найавторитетніших міжнародних та українських виданнях. За подальший розвиток цих практик відповідатимуть партнери Олександр Друг та Анжела Махінова. Тетяна Сліпачук коментує: «Значний час свого професійного життя я присвятила розвитку міжнародного арбітражу в Україні та започаткуванню практики міжнародної торгівлі як професійного напрямку адвокатування, але паралельно з цим не покидаючи наукової діяльності та експертної участі в законотворчості і правовій розбудові державних інституцій.    Не зважаючи на моє постійне прагнення до невпинного розвитку, нових вражень та звершень, новий поворот у кар’єрі був дуже ретельно обдуманим та зваженим кроком. За час роботи в Sayenko Kharenko мені вдалося створити сильні професійні команди, і я впевнена, що Олександр Друг та Анжела Махінова продовжать і надалі успішно розвивати практики. Я дуже рада бачити, що залишаю практики на зрілих, вмотивованих та натхненних партнерів нового покоління. Також я дякую партнерам Sayenko Kharenko і кожному члену своєї команди за підтримку під час прийняття цього рішення». Партнер Володимир Саєнко зазначає: «Ми безкінечно вдячні Тетяні за сім років, що вона присвятила фірмі. За цей час їй вдалося побудувати дві сильні практики, об’єднавши найкращих експертів ринку у професійні команди. Тепер Тетяна розпочинає цілком новий розділ кар’єри. Це рішення, яке, безперечно заслуговує на повагу, не стало несподіванкою для фірми, і ми повністю підтримуємо його. Ми бажаємо Тетяні удачі в усіх випробуваннях, з якими вона зіткнеться на новому етапі професійного життя».

Тетяна Сліпачук увійшла до нового складу Центральної Виборчої Комісії України (ЦВК). Призначення набуло чинності 5 жовтня 2018 року після того, як Тетяна склала присягу на пленарному засіданні Верховної Ради України. У зв’язку з призначенням Тетяна вийшла зі складу партнерів Sayenko Kharenko після семи років у фірмі.

За понад 20 років трудового стажу Тетяна зробила значний особистий внесок у розвиток в Україні таких галузей практики як міжнародний арбітраж та міжнародна торгівля. Саме під її керівництвом практики міжнародного арбітражу і міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko посіли найвищі позиції в найавторитетніших міжнародних та українських виданнях. За подальший розвиток цих практик відповідатимуть партнери Олександр Друг та Анжела Махінова.

Тетяна Сліпачук коментує: «Значний час свого професійного життя я присвятила розвитку міжнародного арбітражу в Україні та започаткуванню практики міжнародної торгівлі як професійного напрямку адвокатування, але паралельно з цим не покидаючи наукової діяльності та експертної участі в законотворчості і правовій розбудові державних інституцій.    Не зважаючи на моє постійне прагнення до невпинного розвитку, нових вражень та звершень, новий поворот у кар’єрі був дуже ретельно обдуманим та зваженим кроком. За час роботи в Sayenko Kharenko мені вдалося створити сильні професійні команди, і я впевнена, що Олександр Друг та Анжела Махінова продовжать і надалі успішно розвивати практики. Я дуже рада бачити, що залишаю практики на зрілих, вмотивованих та натхненних партнерів нового покоління. Також я дякую партнерам Sayenko Kharenko і кожному члену своєї команди за підтримку під час прийняття цього рішення».

Партнер Володимир Саєнко зазначає: «Ми безкінечно вдячні Тетяні за сім років, що вона присвятила фірмі. За цей час їй вдалося побудувати дві сильні практики, об’єднавши найкращих експертів ринку у професійні команди. Тепер Тетяна розпочинає цілком новий розділ кар’єри. Це рішення, яке, безперечно заслуговує на повагу, не стало несподіванкою для фірми, і ми повністю підтримуємо його. Ми бажаємо Тетяні удачі в усіх випробуваннях, з якими вона зіткнеться на новому етапі професійного життя».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: