fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тетяна Бережна та Юрій Колос приєднуються до управлінської команди «Василь Кісіль і Партнери»

18/ 01/ 2019
  Збори партнерів ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» ухвалили рішення про кадрове підвищення та розширення управлінської команди. Старші юристи Тетяна Бережна та Юрій Колос призначені на посади радників фірми. Тетяна Бережна працює у «Василь Кісіль і Партнери» з 2011 року. Тетяна спеціалізується на національному судовому процесі, зокрема, на податкових, митних та інших судових спорах про оскарження рішень державних органів. У 2017-2018 рр. міжнародні рейтинги Chambers Europe та Legal 500 визнали Тетяну професіоналом у сфері оподаткування. Юрій Колос приєднався до фірми у 2011 році. Спеціалізація Юрія - захист інтересів клієнтів у судових комерційних спорах, а також представництво інтересів кредиторів і боржників у справах про банкрутство. Юрій має досвід ведення судових справ із врегулювання спорів щодо публічних закупівель, щодо нерухомості та будівництва, зокрема спорів щодо прав на нерухоме майно та земельні ділянки, інвестиційних спорів у будівництві, спорів з контролюючими органами щодо проведення перевірок та ін. Андрій Стельмащук, керуючий партнер «Василь Кісіль і Партнери» так прокоментував цю подію: «Я надзвичайно радий за наших колег, які приєдналися до фірми ще будучи студентами НаУКМА. Пройшовши шлях від стажистів до радників, Тетяна і Юрій довели, що вони є талановитими юристами, які готові до наполегливої праці та професійного зростання. Впевнений, що це призначення сприятиме більш динамічному розвитку судової та податкової практик фірми». ### Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Збори партнерів ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» ухвалили рішення про кадрове підвищення та розширення управлінської команди. Старші юристи Тетяна Бережна та Юрій Колос призначені на посади радників фірми.

Тетяна Бережна працює у «Василь Кісіль і Партнери» з 2011 року. Тетяна спеціалізується на національному судовому процесі, зокрема, на податкових, митних та інших судових спорах про оскарження рішень державних органів. У 2017-2018 рр. міжнародні рейтинги Chambers Europe та Legal 500 визнали Тетяну професіоналом у сфері оподаткування.

Юрій Колос приєднався до фірми у 2011 році. Спеціалізація Юрія – захист інтересів клієнтів у судових комерційних спорах, а також представництво інтересів кредиторів і боржників у справах про банкрутство. Юрій має досвід ведення судових справ із врегулювання спорів щодо публічних закупівель, щодо нерухомості та будівництва, зокрема спорів щодо прав на нерухоме майно та земельні ділянки, інвестиційних спорів у будівництві, спорів з контролюючими органами щодо проведення перевірок та ін.

Андрій Стельмащук, керуючий партнер «Василь Кісіль і Партнери» так прокоментував цю подію: «Я надзвичайно радий за наших колег, які приєдналися до фірми ще будучи студентами НаУКМА. Пройшовши шлях від стажистів до радників, Тетяна і Юрій довели, що вони є талановитими юристами, які готові до наполегливої праці та професійного зростання. Впевнений, що це призначення сприятиме більш динамічному розвитку судової та податкової практик фірми».

###

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: