fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Олександр Тарабухін

Олександр Тарабухін

ДЗІ

У моїх ділових планах заходи ЄБA мають пріоритетний статус тому, що  більшість з них допомагають бути у курсі трендів, як утворюються, відкривають нові підходи до вирішення задач та проблем, освіжають сприйняття рутинних процесів та дають можливість апробації власних знань у професійній дискусії з колегами.

Освітні ініціативи – це важлива інтелектуальна складова проактивної діяльності ЄБА, де кожен учасник знаходить для себе те, що йому підходить та навчається. Тематика їх актуальна, також вони є змістовними, захоплюючими та цікавими, проходять легко, а інколи й весело.

Прикладний характер носили професійно орієнтовні зустрічі по трансфертному ціноутворенню, кодуванню товарів та послуг, управлінню ризиками, корпоративному управлінню.

Надзвичайно корисним було обговорення таких тем, як створення сайтів у Google, управління у стилі Scrum/Agile, створення персонального іміджу у соціальних мережах, управлінні задачами та часом, або як довести до ладу себе та усе навколо, що потрібно всім й кожному!

Дякую за професійний підхід та творчу атмосферу!

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: