Олег Богдан

Олег Богдан

CFO, SPARE

“З EBA Education та його (її) чудовим колективом познайомився майже рік тому. Неабиякий інтерес, особисту зацікавленність та цінність для себе усвідомив після відвідання першого ж заходу.

Тематика, що пропонується – різноманітна та актуальна для сьогодення. Переважна більшість спікерів є практиками із глибоким знанням предмету, та, що найбільш цінне, значним досвідом у вирішенні конкретних виробничих завдань та життєвих ситуацій. Кожна зустріч (тренінг) є не лише вижимкою цінної інформації від першої особи, а й площадкою для обговорення реальних кейсів, пошуку шляхів щодо вирішення проблематики та виходу на якісно новий рівень. Не дивуюсь цьому, адже значна частина відвідувачів (слухачів) є спеціалістами провідних вітчизняних та міжнародних компаній – членів Європейської бізнес Асоціації.

Переконаний інформація отримана на заходах EBA Education, буде корисним багажем як для профільних фахівців, так і для топ-менеджменту та акціонерів підприємств будь-яких напрямків діяльності.

Час проведений з EBA Education – це розширення горизонтів, здобуття нових знань та навичок, народження нових ідей, поступ в ногу з часом! Я – з Вами!”

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: