fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Олег Богдан

Олег Богдан

CFO, SPARE

“З EBA Education та його (її) чудовим колективом познайомився майже рік тому. Неабиякий інтерес, особисту зацікавленність та цінність для себе усвідомив після відвідання першого ж заходу.

Тематика, що пропонується – різноманітна та актуальна для сьогодення. Переважна більшість спікерів є практиками із глибоким знанням предмету, та, що найбільш цінне, значним досвідом у вирішенні конкретних виробничих завдань та життєвих ситуацій. Кожна зустріч (тренінг) є не лише вижимкою цінної інформації від першої особи, а й площадкою для обговорення реальних кейсів, пошуку шляхів щодо вирішення проблематики та виходу на якісно новий рівень. Не дивуюсь цьому, адже значна частина відвідувачів (слухачів) є спеціалістами провідних вітчизняних та міжнародних компаній – членів Європейської бізнес Асоціації.

Переконаний інформація отримана на заходах EBA Education, буде корисним багажем як для профільних фахівців, так і для топ-менеджменту та акціонерів підприємств будь-яких напрямків діяльності.

Час проведений з EBA Education – це розширення горизонтів, здобуття нових знань та навичок, народження нових ідей, поступ в ногу з часом! Я – з Вами!”

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: