fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тепловий насос Daikin Jizai Heat отримує енергетичну нагороду

09/ 02/ 2024
  ЯПОНІЯ: Промислова високотемпературна холодильна машина на базі теплового насосу, розроблена компанією Daikin, отримала нагороду в рамках японського проекту Energy Conservation Awards, метою якого є відзнака та нагородження за видатні ініціативи з енергозбереження та розробки передової енергозберігаючої продукції, досягнуті завдяки технологічному розвитку приватних компаній, автономних громад і навчальних закладів. Система Jizai Heat має опалювальну потужність 30 кВт і використовує подвійний холодоагентний контур для підготовки високотемпературної гарячої води до 80°C. За інформацією ринкових експертів, тепловий насос Jizai Heat призначений для застосовування в різних виробничих процесах, що вимагають високотемпературної води, таких як процес сушіння фарбувального обладнання на заводах, нагрівання рідин для очищення та концентрована дистиляція на хімічних і фармацевтичних заводах. Система отримала Нагороду Голови Центру Енергозбереження Energy Conservation Centre Chairman’s Award на урочистому заході Japan’s Energy Conservation Awards 2023 року, що відзначає національні підприємства, які сприяють видатній діяльності з енергозбереження та значно поширюють суспільну обізнаність про енергозбереження. Теплові насоси Jizai Heat були використані компанією Daikin на лінії фарбування на своєму заводі з виробництва систем кондиціювання повітря Rinkai, де вони зменшили річні викиди CO2 приблизно на 86%, а експлуатаційні витрати – приблизно на 82%. Подвійний контур холодоагенту знижує його температуру на виході з компресора і запобігає ризику карбонізації холодильного масла та виходу з ладу обладнання. Застосування пластинчастого теплообмінника забезпечує стабільну подачу високотемпературної води з великими витратами без збільшення потужності насоса гарячої води. Джерело: https://www.coolingpost.com

ЯПОНІЯ: Промислова високотемпературна холодильна машина на базі теплового насосу, розроблена компанією Daikin, отримала нагороду в рамках японського проекту Energy Conservation Awards, метою якого є відзнака та нагородження за видатні ініціативи з енергозбереження та розробки передової енергозберігаючої продукції, досягнуті завдяки технологічному розвитку приватних компаній, автономних громад і навчальних закладів.

Система Jizai Heat має опалювальну потужність 30 кВт і використовує подвійний холодоагентний контур для підготовки високотемпературної гарячої води до 80°C.

За інформацією ринкових експертів, тепловий насос Jizai Heat призначений для застосовування в різних виробничих процесах, що вимагають високотемпературної води, таких як процес сушіння фарбувального обладнання на заводах, нагрівання рідин для очищення та концентрована дистиляція на хімічних і фармацевтичних заводах.

Система отримала Нагороду Голови Центру Енергозбереження Energy Conservation Centre Chairman’s Award на урочистому заході Japan’s Energy Conservation Awards 2023 року, що відзначає національні підприємства, які сприяють видатній діяльності з енергозбереження та значно поширюють суспільну обізнаність про енергозбереження.

Теплові насоси Jizai Heat були використані компанією Daikin на лінії фарбування на своєму заводі з виробництва систем кондиціювання повітря Rinkai, де вони зменшили річні викиди CO2 приблизно на 86%, а експлуатаційні витрати – приблизно на 82%.

Подвійний контур холодоагенту знижує його температуру на виході з компресора і запобігає ризику карбонізації холодильного масла та виходу з ладу обладнання.

Застосування пластинчастого теплообмінника забезпечує стабільну подачу високотемпературної води з великими витратами без збільшення потужності насоса гарячої води.

Джерело: https://www.coolingpost.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: