fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Технологія Daikin зменшує залежність від Китаю щодо матеріалів для виробництва чіпів

28/ 12/ 2023
  Процес очищення, розроблений для мінералу, що використовується в хімікаті для травлення та гідрохлорфторвуглецевих холодоагентах. Флюороводнева кислота використовується в процесі травлення напівпровідників. ЯПОНІЯ: Японський кліматичний гігант Daikin Industries розробив спосіб виготовлення надзвичайно важливих хімікатів для виробництва чіпів із використанням сировини з Мексики, створюючи таким чином можливість зменшення залежності від Китаю. Флюороводнева кислота використовується в процесі травлення для напівпровідників, а також  є основним інгредієнтом для гідрохлорфторвуглецевих холодоагентів. Японія імпортує понад 90% матеріалів для флюороводневної кислоти з Китаю. Компанія Daikin розробила процес очищення, що відкриває шлях до виробництва флюороводневної кислоти з мінералів мексиканського флюориту, які менш чисті, ніж китайський флюорит. Очікується, що цей прорив диверсифікує ланцюжок поставок кислоти. Флюороводневу кислоту отримують шляхом додавання сірчаної кислоти до флюориту. Щорічно у світі виробляється близько 7 млн. тонн флюориту, тоді як на Китай припадає 60% виробництва. Світові запаси оцінюються в 310 млн. тонн. На думку ринкових експертів, Мексика має більші запаси флюориту, ніж Китай, але мексиканські запаси містять арсен, або мишяк. Технологія Daikin долає цю перешкоду через кристалізацію і видалення арсену. Очікується, що додаткові етапи процесу подвоять вартість виробництва флюороводневної кислоти в порівнянні з використанням китайського флюориту. Впроваджуючи новий метод, компанія Daikin досліджуватиме заходи щодо можливого скорочення витрат. Daikin володіє підприємствами з переробки флюориту в Китаї, які виготовляють флюороводневну кислоту, що продається виробникам чіпів. Компанія має наміри побудувати в Японії завод із виробництва флюориту, імпортованого з Мексики. Наразі аналізуються потенційні майданчики для будівництва, і очікується, що загальна сума інвестицій складатиме десятки мільярдів ієн (¥10 млрд. дорівнюють $86,8 млн.). Daikin планує також співпрацювати з виробником напівпровідників для реалізації зазначеного проекту. Перш ніж затвердити відповідне інвестиційне рішення, Daikin уважно відстежуватиме ринкові умови протягом кількох років. Джерело: https://asia.nikkei.com 

Процес очищення, розроблений для мінералу, що використовується в хімікаті для травлення та гідрохлорфторвуглецевих холодоагентах.

Флюороводнева кислота використовується в процесі травлення напівпровідників.

ЯПОНІЯ: Японський кліматичний гігант Daikin Industries розробив спосіб виготовлення надзвичайно важливих хімікатів для виробництва чіпів із використанням сировини з Мексики, створюючи таким чином можливість зменшення залежності від Китаю.

Флюороводнева кислота використовується в процесі травлення для напівпровідників, а також  є основним інгредієнтом для гідрохлорфторвуглецевих холодоагентів. Японія імпортує понад 90% матеріалів для флюороводневної кислоти з Китаю.

Компанія Daikin розробила процес очищення, що відкриває шлях до виробництва флюороводневної кислоти з мінералів мексиканського флюориту, які менш чисті, ніж китайський флюорит. Очікується, що цей прорив диверсифікує ланцюжок поставок кислоти.

Флюороводневу кислоту отримують шляхом додавання сірчаної кислоти до флюориту. Щорічно у світі виробляється близько 7 млн. тонн флюориту, тоді як на Китай припадає 60% виробництва. Світові запаси оцінюються в 310 млн. тонн.

На думку ринкових експертів, Мексика має більші запаси флюориту, ніж Китай, але мексиканські запаси містять арсен, або миш’як. Технологія Daikin долає цю перешкоду через кристалізацію і видалення арсену.

Очікується, що додаткові етапи процесу подвоять вартість виробництва флюороводневної кислоти в порівнянні з використанням китайського флюориту. Впроваджуючи новий метод, компанія Daikin досліджуватиме заходи щодо можливого скорочення витрат.

Daikin володіє підприємствами з переробки флюориту в Китаї, які виготовляють флюороводневну кислоту, що продається виробникам чіпів. Компанія має наміри побудувати в Японії завод із виробництва флюориту, імпортованого з Мексики. Наразі аналізуються потенційні майданчики для будівництва, і очікується, що загальна сума інвестицій складатиме десятки мільярдів ієн (¥10 млрд. дорівнюють $86,8 млн.). Daikin планує також співпрацювати з виробником напівпровідників для реалізації зазначеного проекту.

Перш ніж затвердити відповідне інвестиційне рішення, Daikin уважно відстежуватиме ринкові умови протягом кількох років.

Джерело: https://asia.nikkei.com 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: