fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Таємниця числа 13: SkyUp анонсує акцію до Хелловіну

28/ 10/ 2021
  Страшитися числа 13 не треба, якщо святкуєте Хелловін разом зі SkyUp. Із 13:00 29 жовтня 2021 р. до 13:00 1 листопада 2021 р. авіакомпанія анонсує знижку 13% на квитки за 13 напрямками. Зі знижкою 13% можна відправитись на Захід і на Схід, досліджувати європейські столиці чи насолоджуватись культурою кавказьких країн, або полетіти на острови в океані. Акція діє на наступні рейси: Лодзь, Прага, Єреван, Батумі, Фуншал, Мадрид, Тенерифе, Ніцца, Алмати, Лісабон та Аліканте з вильотом із Києва, а також Стамбул —  зі Львова й Одеси. Для того щоб скористатись пропозицією достатньо просто обрати потрібний рейс і бажаний день поїздки — ціни на сайті відображатимуться вже зі знижкою 13%. Акція діє на всі дати подорожі до 31 березня 2022 року. Кількість квитків зі знижкою на кожному рейсі обмежена. Обирайте цікаві вам напрямки та втілюйте свої мрії. А якщо плани змінюються, то з квитком Standard перебронювати період подорожі можна за $50* і доплату, якщо новий квиток коштує більше. За умовами тарифу Flex зміна дати доступна безкоштовно. Якщо квиток з новою датою буде дорожче за оригінальний, необхідно зробити доплату. Детальніше з умовами тарифів можна ознайомитися на нашому сайті в розділі «Пасажирам». Крім того, якщо ви придбали квиток і захворіли на коронавірус, то напишіть нам на letstalk@skyup.aero, і ми разом зможемо організувати перенесення часу поїздки. Нагадаємо, що всі країни мають власну політику щодо перетину кордону під час пандемії, тому радимо перевіряти актуальні правила в’їзду на Інтерактивній мапі Міністерства закордонних справ України, а також правила перетину кордону при поверненні в Україну.   Подорожуйте безпечно й відкривайте світ разом зі SkyUp. _____________ * Сплачується в національній валюті за курсом НБУ на день оплати.

Страшитися числа 13 не треба, якщо святкуєте Хелловін разом зі SkyUp. Із 13:00 29 жовтня 2021 р. до 13:00 1 листопада 2021 р. авіакомпанія анонсує знижку 13% на квитки за 13 напрямками.

Зі знижкою 13% можна відправитись на Захід і на Схід, досліджувати європейські столиці чи насолоджуватись культурою кавказьких країн, або полетіти на острови в океані. Акція діє на наступні рейси: Лодзь, Прага, Єреван, Батумі, Фуншал, Мадрид, Тенерифе, Ніцца, Алмати, Лісабон та Аліканте з вильотом із Києва, а також Стамбул —  зі Львова й Одеси.

Для того щоб скористатись пропозицією достатньо просто обрати потрібний рейс і бажаний день поїздки — ціни на сайті відображатимуться вже зі знижкою 13%. Акція діє на всі дати подорожі до 31 березня 2022 року. Кількість квитків зі знижкою на кожному рейсі обмежена.

Обирайте цікаві вам напрямки та втілюйте свої мрії. А якщо плани змінюються, то з квитком Standard перебронювати період подорожі можна за $50* і доплату, якщо новий квиток коштує більше. За умовами тарифу Flex зміна дати доступна безкоштовно. Якщо квиток з новою датою буде дорожче за оригінальний, необхідно зробити доплату. Детальніше з умовами тарифів можна ознайомитися на нашому сайті в розділі «Пасажирам».

Крім того, якщо ви придбали квиток і захворіли на коронавірус, то напишіть нам на letstalk@skyup.aero, і ми разом зможемо організувати перенесення часу поїздки.

Нагадаємо, що всі країни мають власну політику щодо перетину кордону під час пандемії, тому радимо перевіряти актуальні правила в’їзду на Інтерактивній мапі Міністерства закордонних справ України, а також правила перетину кордону при поверненні в Україну.  

Подорожуйте безпечно й відкривайте світ разом зі SkyUp.

_____________

* Сплачується в національній валюті за курсом НБУ на день оплати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: