fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тарас Безпалий розповів про можливості скасування повідомлення про підозру

16/ 05/ 2018
  16 травня у Комітеті з кримінального та кримінально-процесуального права Асоціації правників України (АПУ) відбулося засідання з обговорення застосування Закону №7275 Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування, також відомого під назвою Маски-шоу стоп. Під час заходу, що зібрав представників судових органів та адвокатів провідних юридичних фірм, обговорювалися такі питання, як історія та проблематика крайніх змін до КПК, новели КПК та актуальна практика застосування змін. Правовий Альянс на засіданні представив радник та адвокат Тарас Безпалий, який в ході дискусії приділив увагу можливості скасування повідомлення про підозру. Законодавець наділив сторону захисту правом оскарження повідомлення про підозру, проте адвокатам, окрім напрацювання практики, варто вирішити на якій стадії оскаржувати повідомлення про підозру, оскільки в разі її скасування ухвалою слідчого судді слідчий не обмежений в праві повторно вручити підозру вже з виправленими недоліками, що буде явно не на користь клієнта на стадії досудового розслідування - підкреслив пан Безпалий. Зв’язатися з автором: Тарас Безпалий, радник ЮК Правовий Альянс, [email protected]

16 травня у Комітеті з кримінального та кримінально-процесуального права Асоціації правників України (АПУ) відбулося засідання з обговорення застосування Закону №7275 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування”, також відомого під назвою “Маски-шоу стоп”.

Під час заходу, що зібрав представників судових органів та адвокатів провідних юридичних фірм, обговорювалися такі питання, як історія та проблематика крайніх змін до КПК, новели КПК та актуальна практика застосування змін.

Правовий Альянс на засіданні представив радник та адвокат Тарас Безпалий, який в ході дискусії приділив увагу можливості скасування повідомлення про підозру.

Законодавець наділив сторону захисту правом оскарження повідомлення про підозру, проте адвокатам, окрім напрацювання практики, варто вирішити на якій стадії оскаржувати повідомлення про підозру, оскільки в разі її скасування ухвалою слідчого судді слідчий не обмежений в праві повторно вручити підозру вже з виправленими недоліками, що буде явно не на користь клієнта на стадії досудового розслідування” – підкреслив пан Безпалий.

Зв’язатися з автором: Тарас Безпалий, радник ЮК “Правовий Альянс”, [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: