fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Система ДЕЦ «Візуалізація» для клінічних випробувань: онлайн-тренінг для заявників на платформі ЄБА

24/ 04/ 2020
  15 квітня 2020 року для Підкомітету з клінічних досліджень Європейської Бізнес Асоціації був організований онлайн-тренінг за участі Людмили Ковтун, Заступника директора ДП «Державний експертний центр» (ДЕЦ) МОЗ України з клінічних питань, і провідних технічних експертів ДЕЦ. Більше 50 учасників від компаній-членів Підкомітету з клінічних досліджень взяли участь в онлайн-тренінгу. На тренінгу були висвітлені можливості системи ДЕЦ “Візуалізація” для заявників, які подають до ДЕЦ матеріали клінічних досліджень та суттєвих поправок (надалі – КВ/СП) для проведення експертизи. Також, були надані практичні рекомендації щодо користування системою. Учасники тренінгу відмітили актуальність та корисність заходу, адже була надана можливість отримати детальні роз’яснення щодо роботи із системою «Візуалізація» безпосередньо від спеціалістів технічного департаменту ДЕЦ, отримати відповіді на питання, що виникають. Також, представники Підкомітету з клінічних досліджень одночасно стали учасниками майстер-класу з користування системою “Візуалізація”. В ході тренінгу сторони також торкнулись ускладнень при відстеженні статусу проходження експертизи поданих заявниками матеріалів КВ/СП, розглянули можливості їх уникнення та допомоги технічного центру ДЕЦ у їх вирішенні. Представники ДЕЦ звернули увагу на необхідність правильного написання та уніфікації назви підприємства заявника та контактної інформації представника заявника КВ/СП задля коректного та своєчасного відображення інформації в системі “Візуалізація”. Додатково, представники ДЕЦ поділилися планами щодо впровадження Telegram боту для надсилання нотифікацій заявникам КВ/СП у зручному форматі. Для запуску цього інструменту потрібно внести контактну інформацію кожного заявника, зокрема, електронну адресу і контактний телефон. Внесення та верифікація контактної інформації 70% всіх заявників КВ/СП, що мають персональні кабінети в системі «Візуалізація», дасть можливість запустити Telegram бот для надсилання термінових повідомлень заявникам КВ/СП. Принагідно, Підкомітет з клінічних досліджень Асоціації звертається до усіх заявників КВ/СП з проханням якнайшвидше додати свої контактні дані в систему “Візуалізація”, аби скористатись новими можливостями. Асоціація вдячна керівництву ДЕЦ і провідним експертам за продовження діалогу на платформі Асоціації і надання корисної інформації.    

15 квітня 2020 року для Підкомітету з клінічних досліджень Європейської Бізнес Асоціації був організований онлайн-тренінг за участі Людмили Ковтун, Заступника директора ДП «Державний експертний центр» (ДЕЦ) МОЗ України з клінічних питань, і провідних технічних експертів ДЕЦ.

Більше 50 учасників від компаній-членів Підкомітету з клінічних досліджень взяли участь в онлайн-тренінгу. На тренінгу були висвітлені можливості системи ДЕЦ “Візуалізація” для заявників, які подають до ДЕЦ матеріали клінічних досліджень та суттєвих поправок (надалі – КВ/СП) для проведення експертизи. Також, були надані практичні рекомендації щодо користування системою.

Учасники тренінгу відмітили актуальність та корисність заходу, адже була надана можливість отримати детальні роз’яснення щодо роботи із системою «Візуалізація» безпосередньо від спеціалістів технічного департаменту ДЕЦ, отримати відповіді на питання, що виникають. Також, представники Підкомітету з клінічних досліджень одночасно стали учасниками майстер-класу з користування системою “Візуалізація”.

В ході тренінгу сторони також торкнулись ускладнень при відстеженні статусу проходження експертизи поданих заявниками матеріалів КВ/СП, розглянули можливості їх уникнення та допомоги технічного центру ДЕЦ у їх вирішенні. Представники ДЕЦ звернули увагу на необхідність правильного написання та уніфікації назви підприємства заявника та контактної інформації представника заявника КВ/СП задля коректного та своєчасного відображення інформації в системі “Візуалізація”.

Додатково, представники ДЕЦ поділилися планами щодо впровадження Telegram боту для надсилання нотифікацій заявникам КВ/СП у зручному форматі. Для запуску цього інструменту потрібно внести контактну інформацію кожного заявника, зокрема, електронну адресу і контактний телефон.

Внесення та верифікація контактної інформації 70% всіх заявників КВ/СП, що мають персональні кабінети в системі «Візуалізація», дасть можливість запустити Telegram бот для надсилання термінових повідомлень заявникам КВ/СП.

Принагідно, Підкомітет з клінічних досліджень Асоціації звертається до усіх заявників КВ/СП з проханням якнайшвидше додати свої контактні дані в систему “Візуалізація”, аби скористатись новими можливостями.

Асоціація вдячна керівництву ДЕЦ і провідним експертам за продовження діалогу на платформі Асоціації і надання корисної інформації.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: