fbpx

Святкування 15-річчя EBA Kharkiv

11/ 12/ 2019
    Цього року EBA Kharkiv святкує 15-річчя. Багато було зроблено за ці роки, але ще більше чекає попереду. На висоті пташиного польоту в Kharkiv Palace у Sky Lounge на святкування зібралися керівники та власники компаній - близькі по духу люди, які прагнуть змінювати Україну на краще й активно цьому сприяють. Розділити свято завітали представники влади і міжнародних організацій. Голова Координаційної ради Харківського офісу EBA Ігор Сбітнєв представив її склад на 2020 рік. У теплій  атмосфері вечора учасники ділилися спогадами, професійними досягненнями й надбаннями від членства в Асоціації. Представники нових компаній, що приєдналися цього року, висловлювали свої надії та сподівання. ЕВА, перш за все, це - лобінгова організація, що має потужні можливості для захисту інтересів бізнесу, - підкреслила Юлія Краснова, керівник з регіонального розвитку. Чарівний вечір і неймовірний вид нічного міста на долоні, гарне вбрання, шампанське, спілкування… Святковий настрій створював струнний квартет The KANN. Інтригу і позитивні емоції викликав розіграш лотереї з призами й подарунками від компаній-членів Асоціації: Turkish Airlines, El-System і MAУ. Ми щиро дякуємо всім, хто активно приймає участь у житті Acоціації та EBA Kharkiv Office, а також  нашим постійним партнерам – компаніям Аксіома, ГК Фактор, Telesens IT, Райффайзен Банк Аваль, Крона, LEDLIFE, Kharkiv Palace!
01/

 

Цього року EBA Kharkiv святкує 15-річчя. Багато було зроблено за ці роки, але ще більше чекає попереду.

На висоті пташиного польоту в Kharkiv Palace у Sky Lounge на святкування зібралися керівники та власники компаній – близькі по духу люди, які прагнуть змінювати Україну на краще й активно цьому сприяють. Розділити свято завітали представники влади і міжнародних організацій.

Голова Координаційної ради Харківського офісу EBA Ігор Сбітнєв представив її склад на 2020 рік. У теплій  атмосфері вечора учасники ділилися спогадами, професійними досягненнями й надбаннями від членства в Асоціації. Представники нових компаній, що приєдналися цього року, висловлювали свої надії та сподівання.

“ЕВА, перш за все, це – лобінгова організація, що має потужні можливості для захисту інтересів бізнесу”, – підкреслила Юлія Краснова, керівник з регіонального розвитку.

Чарівний вечір і неймовірний вид нічного міста на долоні, гарне вбрання, шампанське, спілкування… Святковий настрій створював струнний квартет The KANN. Інтригу і позитивні емоції викликав розіграш лотереї з призами й подарунками від компаній-членів Асоціації: Turkish Airlines, El-System і MAУ.

Ми щиро дякуємо всім, хто активно приймає участь у житті Acоціації та EBA Kharkiv Office, а також  нашим постійним партнерам – компаніям Аксіома, ГК Фактор, Telesens IT, Райффайзен Банк Аваль, Крона, LEDLIFE, Kharkiv Palace!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: