fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Крона

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

“PLF Krona надає набір послуг:
• Консалтинг і маркетинг: аналіз ринків в залежності від профілю нерухомості, аналіз попиту та пропозиції, аналіз інвестиційної привабливості проекту, створення інвестиційних пропозицій, аналіз земельних ділянок для розвитку, профільні маркетингові дослідження, розробка концепцій об’єктів комерційної та житлової нерухомості, підготовка аналітичних оглядів.
• Брокерські послуги: професійні посередницькі послуги в сфері купівлі-продажу, а також в оренду нерухомості, представлення інтересів власників нерухомості, а також представлення інтересів покупців нерухомості.
• Операції на ринку житлової нерухомості: всі види посередницьких і брокерських послуг як на первинному, так і на вторинному ринках житлової нерухомості
• Інвестиційний брокер: продаж або купівля інвестицій в нерухомість (продаж або купівля об’єктів нерухомості на різних етапах реалізації забудовника)
• Управління нерухомістю: професійне управління об’єктами комерційної нерухомості (Управління нерухомістю, Управління об’єктами)

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: