fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Світлана Хєда – співавтор першого в Україні підручника з медіації для юристів

07/ 02/ 2020
  Світлана Хєда. Світлана Хєда, к.ю.н. і радник Sayenko Kharenko, стала співавтором першого в Україні підручника з медіації для юристів – «Медіація у професійній діяльності юриста». Зокрема, Світлана написала підрозділ «Медіація в трудових відносинах». Цей підручник зміг побачити світ завдяки реалізації проекту Української академії медіації за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамах програми USAID «Нове правосуддя» (USAID New Justice Program). У підручнику містяться освітні матеріали для комплексного викладання медіації студентам-юристам, а також корисна інфографіка, що ілюструє місце медіації серед інших альтернативних способів вирішення спорів. Зокрема, підручник демонструє переваги медіації, аналізує її принципи та суть медіаційної процедури, пояснює роль медіатора, описує навички та компетенції, необхідні хорошому медіатору, а також досліджує різні види медіації (наприклад, трудову, сімейну, бізнес, міжнародну та інші медіації) і розкриває її особливості залежно від сфери юридичної практики. Світлана Хєда коментує: «Просто неймовірно, що досі в Україні не існувало інтегрованого навчального посібника для навчання медіації майбутніх юристів – тих, хто може стати або найкращими поборниками медіації, або головними противниками цього неймовірно ефективного методу вирішення спорів. Цей підручник – справжній прорив, якому судилося змінити мислення майбутніх юристів, таким чином сприяючи розвитку медіації в Україні. Для мене велика честь бути причетною до такої важливої ​​події та тісно співпрацювати з провідними українськими юристами-науковцями, які водночас входять до числа найкращих медіаторів країни».

Світлана Хєда

Світлана Хєда, к.ю.н. і радник Sayenko Kharenko, стала співавтором першого в Україні підручника з медіації для юристів – «Медіація у професійній діяльності юриста». Зокрема, Світлана написала підрозділ «Медіація в трудових відносинах».

Цей підручник зміг побачити світ завдяки реалізації проекту Української академії медіації за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамах програми USAID «Нове правосуддя» (USAID New Justice Program). У підручнику містяться освітні матеріали для комплексного викладання медіації студентам-юристам, а також корисна інфографіка, що ілюструє місце медіації серед інших альтернативних способів вирішення спорів. Зокрема, підручник демонструє переваги медіації, аналізує її принципи та суть медіаційної процедури, пояснює роль медіатора, описує навички та компетенції, необхідні хорошому медіатору, а також досліджує різні види медіації (наприклад, трудову, сімейну, бізнес, міжнародну та інші медіації) і розкриває її особливості залежно від сфери юридичної практики.

Світлана Хєда коментує: «Просто неймовірно, що досі в Україні не існувало інтегрованого навчального посібника для навчання медіації майбутніх юристів – тих, хто може стати або найкращими поборниками медіації, або головними противниками цього неймовірно ефективного методу вирішення спорів. Цей підручник – справжній прорив, якому судилося змінити мислення майбутніх юристів, таким чином сприяючи розвитку медіації в Україні. Для мене велика честь бути причетною до такої важливої ​​події та тісно співпрацювати з провідними українськими юристами-науковцями, які водночас входять до числа найкращих медіаторів країни».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: