fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Світ чесного кейтерингу. Без прикрас і прихованих комісійних

17/ 09/ 2019
  Ольга Масловська. Генеральний директор La Famiglia Catering Тренд на самостійність. Не платимо і вас навчимо. Давно відомо, що у чужий монастир зі своїм уставом ходити не слід. А як бути, якщо «монастир» твій і «устав» твій, а от всі правила проти тебе. У професійній ніші кейтерингу є свої закони і загальноприйняті норми поведінки на ринку. Так вже склалося, що існує певний алгоритм, коли кейтерингова компанія змушена платити винагороду, чи певний відсоток прихованих комісійних івент-агентствам при виконанні замовлення на організацію свята для клієнтів. Виходить така собі гра у одні ворота, коли і клієнт і кейтеринг витрачають кошти, а агенції отримують подвійну вигоду. Зіштовхнувшись з рядом подібних випадків, маніпуляцій, здирництва і недобросовісної поведінки з боку агенцій ми вирішили змінити формат взаємодії. В 2019 року, компанія La Famiglia Catering, повністю відмовилася платити приховані комісійні і винагороди агенціям. Вчасно прийняте безкомпромісне рішення дає змогу La Famiglia Catering думати про переваги для клієнтів, прозоре ціноутворення  і чесні умови співпраці. Саме прозорість і чесність дозволяють бути впевненим у собі, не платити відсотків чи прихованих комісійних, пропонувати повноцінний сервіс і найкращі умови, в рамках заданого клієнтом бюджету. Чи ризикували ми? Так! Але ризикнувши одного разу, можна стати сильним і незалежним. Підкуп і спекуляції - це не наш метод. Ми єдина компанія, яка не платить прихованих комісій і весь бюджет заходу іде, безпосередньо, на високоякісне обслуговування. La Famiglia Catering робить ставку на професіоналізм, бездоганний смак і досконалу якість сервісу. В нашому випадку, репутація йде попереду, підкріплена роками старанної роботи, відгуками задоволених клієнтів і найвищим рівнем організації кожного свята. Наші пріорітети – сервіс, репутація і задоволені клієнти. Виявляється, такий підхід є найбільш дієвим і продуктивним. Тепер нам дуже легко відстежити нечесні агенції, які не пропонують нам участь у тендерах, чи намагаються якось обійти стороною. Та з кожним днем такі випадки трапляються рідше. Дуже радісно, що компанії-партнери почали слідувати нашому прикладу. Так потроху все змінюється, але з кожним кроком ми все ближче до мети і чесної співпраці. Лідером бути не просто, але дуже цікаво. Починати треба з себе. Ми так зробили і вам радимо. La Famiglia Catering задає моду на чесну гру, у якій перемога за найкращими. А ви вже готові до змін?

Ольга Масловська

Генеральний директор La Famiglia Catering

Тренд на самостійність. Не платимо і вас навчимо.

Давно відомо, що у чужий монастир зі своїм уставом ходити не слід.

А як бути, якщо «монастир» твій і «устав» твій, а от всі правила проти тебе. У професійній ніші кейтерингу є свої закони і загальноприйняті норми поведінки на ринку.

Так вже склалося, що існує певний алгоритм, коли кейтерингова компанія змушена платити винагороду, чи певний відсоток прихованих комісійних івент-агентствам при виконанні замовлення на організацію свята для клієнтів. Виходить така собі гра у одні ворота, коли і клієнт і кейтеринг витрачають кошти, а агенції отримують подвійну вигоду.

Зіштовхнувшись з рядом подібних випадків, маніпуляцій, здирництва і недобросовісної поведінки з боку агенцій ми вирішили змінити формат взаємодії.

В 2019 року, компанія La Famiglia Catering, повністю відмовилася платити приховані комісійні і винагороди агенціям. Вчасно прийняте безкомпромісне рішення дає змогу La Famiglia Catering думати про переваги для клієнтів, прозоре ціноутворення  і чесні умови співпраці. Саме прозорість і чесність дозволяють бути впевненим у собі, не платити відсотків чи прихованих комісійних, пропонувати повноцінний сервіс і найкращі умови, в рамках заданого клієнтом бюджету.

Чи ризикували ми? Так! Але ризикнувши одного разу, можна стати сильним і незалежним.

Підкуп і спекуляції – це не наш метод. Ми єдина компанія, яка не платить прихованих комісій і весь бюджет заходу іде, безпосередньо, на високоякісне обслуговування. La Famiglia Catering робить ставку на професіоналізм, бездоганний смак і досконалу якість сервісу. В нашому випадку, репутація йде попереду, підкріплена роками старанної роботи, відгуками задоволених клієнтів і найвищим рівнем організації кожного свята. Наші пріорітети – сервіс, репутація і задоволені клієнти. Виявляється, такий підхід є найбільш дієвим і продуктивним.

Тепер нам дуже легко відстежити нечесні агенції, які не пропонують нам участь у тендерах, чи намагаються якось обійти стороною. Та з кожним днем такі випадки трапляються рідше. Дуже радісно, що компанії-партнери почали слідувати нашому прикладу. Так потроху все змінюється, але з кожним кроком ми все ближче до мети і чесної співпраці.

Лідером бути не просто, але дуже цікаво. Починати треба з себе. Ми так зробили і вам радимо. La Famiglia Catering задає моду на чесну гру, у якій перемога за найкращими. А ви вже готові до змін?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: