fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ля Фамілья Кейтринг

Ля Фамілья кейтеринг – це компанія, яка входить в группу компаній Ля Фамілья (мережа ресторанів у Києві (Bigoli, Vino e Cucino, Catch, Semifreddo, Tratorria Zucca, Vero Vero, Piccolino, Zafferano, Toscana Grill, Хуторец на Дніпрі, Кувшин) та надає кейтерингові послуги ресторанного рівня та організацію заходів будь-якого рівня складності.

Є досвід проведення бенкету до 2000 гостей та фуршету на 3000 гостей. Повне забезпечення заходів власною матеріально-технічної базою та штатним персоналом. За 3 роки існування обслужили більше 200 000 гостей, та проведено більше 1000 заходів на території України.

https://famiglia.com.ua/ru/
http://lfc.com.ua/

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: